Το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 06 Μαρτίου 2012 23.14

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της A2 Γυναικών.

Παιχνίδια μεσούσης της εβδομάδας στον 2ο και 3ο όμιλο περιλαμβάνει το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής στην Α2 γυναικών:

1ος όμιλος
Σάββατο 10/3/2012
Ζηρινείου, 15:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - Αγία Παρασκευή (Σταρίδας – Παπαδόγιαννης)
Μ.Μερκούρη, 17:00 ΟΠ Ρεθύμνου – Ηλυσιακός (Αγγελίδης – Κανακάκης)
Πετρούπολης, 19:00 Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα (Παγκοζίδης – Τοψιδέλης)
Κυριακή 11/3/2012
Χανίων ,17:00 ΣΦΠ Χανίων – Ιωνικός Ν.Φ. (Βλαχάκης – Βογιατζής)

2ος όμιλος
Σάββατο 10/3/2012
ΕΑ Πατρών, 17:00 ΕΑ Πατρών – Πανναξιακός (Πετούσης – Λεβέντης)
Ηλιούπολης, 17:30 Φιλία - ΕΑ Λαρίσης (Γιαννικόπουλος – Καψάσκης)
Αλίμου, 20:00 Τράχωνες - ΑΣΠΕ Θέτις (Κολτσίδας – Βλάχος Γ.)
Τετάρτη 14/3/2012
Νεάπολης Λαρ., 16:30 Φιλαθλ.Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Απόλλων (Παπαγεωργίου Α. – Χαρδαλίδης)

3ος όμιλος
Σάββατο 10/3/2012
Δήγα Δράμας, 16:00 ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας (Μιστιλιάδης – Σαμσαρής)
ΔΑΚ Ηλιούπολης, 17:00 Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου (Κάλλης Κ. – Μπέλλος)
Κλ.Βικελίδης, 18:00 Άρης – Ερμής Δράμας (Μαυρίδης – Γιαννακάρα)
Α.Νικολαΐδης, 18:00 Επίκουρος - Νέα Γενιά (Ισκάς – Τσιούλα)
Πέμπτη 15/3/2012
Γιαννιτσών, 18:00 Μεγ. Αλέξανδρος - ΦΕ Ιωαννίνων (Κονταξής – Πλιάχα)

Κατηγορία: Βόλεϊ Α2 Γυναικών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.