Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 14 Φεβρουαρίου 2012 22.26

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών.

Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής στους τρεις ομίλους της Α2 γυναικών.

1ος όμιλος
Σάββατο 18/2/2012
Μ.Μερκούρη, 17:00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Βλαχάκης - Παπαδόπουλος Ν.)
Πετρούπολης, 19:00 Πετρούπολη - Ηλυσιακός (Κατσούλης - Τσάκας)
Βύρωνα, 19:30 Ένωση Βύρωνα - Ιωνικός (Μηλιώρης - Μιχαήλογλου)
Κυριακή 19/2/2012
Χανίων, 17:00 ΣΦΠ Χανίων - Αγία Παρασκευή (Αγγελίδης - Πετακάκη)

2ος Όμιλος
Σάββατο 18/2/2012
Ηλιούπολης, 17:00 Φιλία - ΑΣΠΕ Θέτις (Νικολόπουλος - Κωνσταντινόπουλος)
Νεάπολης Λαρ., 17:30 ΕΑ Λαρίσης - Πανναξιακός (Παρασκευάς - Αντωνούλης)
Αλίμου, 20:00 Τράχωνες - Ίωνες (Μουλά Ε. - Κτενάς)
Κυριακή 19/2/2012
ΕΑ Πατρών, 18:30 ΕΑ Πατρών - Απόλλων Πατρών (Σπυρόπουλος - Γλωσσίδης)

3ος Όμιλος
Σάββατο 18/2/2012
Γιαννιτσών, 16:00 Μέγας Αλέξανδρος - Άρης (Σωμαράκης - Πορτοκαλίδης)
ΔΑΚ Ηλιούπολης, 17:00 Σταυρούπολη - ΦΕ Ιωαννίνων (Δελή - Γιαννακαρά)
Δήγα Δράμας, 18:00 ΓΣ Δράμας - Ερμής Δράμας (Μιστιλιάδης - Κωστόπουλος)
Ασβεστοχωρίου, 18:30 Νέα Γενιά - Ένωση Ελασσόνας (Μπουγιούκας - Παπαδόπουλος Α.)
Κυριακή 19/2/2012
Α.Νικολαΐδης, 18.00 Επίκουρος - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου (Δαλκιράνης - Δημητρίου)

Κατηγορία: Βόλεϊ Α2 Γυναικών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.