Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2012 23.39

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών.

Το Σαββατοκύριακο, 4 και 5 Φεβρουαρίου, θα διεξαχθούν οι αναμετρήσεις της 10ης αγωνιστικής στην Α2 γυναικών.

Το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος
Σάββατο 4/2/2012
Πετρούπολης, 16:00 Πετρούπολης - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Κυριοπούλου – Μεταξά)
Ιωνικού, 18:00 ΑΣ Ιωνικός – Ηλυσιακός (Μενεσλής – Χαμπιλού)
Βύρωνα, 19:30 Ένωση Βύρωνα - ΑΕ Αγ. Παρασκευής (Προκοπίου – Νικολόπουλος)
Κυριακή 5/2/2012
Χανίων , 17:00 ΣΦΠ Χανίων - Ζηρίνειος ΑΟΝ (Παπασταθόπουλος – Γκόλφης)

2ος Όμιλος
Σάββατο 4/2/2012
Νεάπολης Λαρ., 17:30 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΠ Απόλλων (Παπαγεωργίου – Τόκα)
Ηλιούπολης, 19:00 Ακαδ.Βολ.Φιλία - Ίωνες (Ρίγκος – Οικονόμου Μ.)
Νάξου, 19:00 Πανναξιακός - ΑΣΠΕ Θέτις (Μιχαήλογλου – Πάτση)
Κυριακή 5/2/2012
ΕΑ Πατρών, 17:00 ΕΑ Πατρών - Φιλαθλ.Λαρισαϊκός (Σπυρόπουλος – Καραπήτας)

3ος Όμιλος
Σάββατο 4/2/2012
Γιαννιτσών, 16:00 Μεγ. Αλέξανδρος – Σταυρούπολη (Τσαμουρτζής – Λιάρος)
Δήγα Δράμας, 18:00 ΓΣ Δράμας – Άρης (Μιστιλιάδης – Σαμσάρης)
Α.Νικολαΐδης, 18:00 Επίκουρος - ΦΕ Ιωαννίνων (Παπαδόπουλος Α. – Γεωργιάδου)
Ελασσόνας, 18:00 Ένωση Ελασσόνας - ΔΑΣΩ (Παρασκευάς – Αντωνούλης)
Ασβεστοχωρίου, 18:30 Νέα Γενιά – Ερμής Δράμας (Μπουγιούκας – Γιαννακάρα)

Κατηγορία: Βόλεϊ Α2 Γυναικών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.