Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 29 Νοεμβρίου 2011 18.44

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών.

Με τις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Α2 γυναικών.

1ος όμιλος
Σάββατο 3/12/2011
Ζηρινείου, 15.00 Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου (Καρακωνσταντής - Μεταξά)
Πετρούπολης, 19.00 ΓΣ Πετρούπολης - Ιωνικός Ν.Φ. (Τσάκας - Πάτση)
Κυριακή 4/12/2011
Χανίων, 13.30 ΣΦΠ Χανίων - Ηλυσιακός (Αγγελίδης - Καρπουζάς)
«Μ.Μερκούρη», 17.00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - Αγία Παρασκευή (Κοκοτσάκης - Σπυριδάκη)

2ος όμιλος
Σάββατο 3/12/2011
Αλίμου, 18.00 Τράχωνες – Απόλλων Πατρών (Μενεσλής - Χαμπίλου)
Ηλιούπολης, 19.00 ΑΠΣ Ακαδ.Βολ.Φιλία – Πανναξιακός (Χρηστίδης - Τριανταφυλλόπουλος)
Κυριακή 4/12/2011
Νεάπολης Λαρ., 15.00 Φιλαθλ.Λαρισαϊκός - Ίωνες (Χαρδαλίδης - Παρασκευάς)
ΕΑ Πατρών, 18.30 ΕΑ Πατρών - ΑΣΠΕ Θέτις (Λεβέντης - Γλωσσίδης)

3ος όμιλος
Σάββατο 3/12/2011
Γιαννιτσών, 16.00 Μέγας Αλέξανδρος - Νέα Γενιά (Σωμαράκης - Πλιάχα)
Ηλιούπολης, 17.00 Σταυρούπολη – Ερμής Δράμας (Κάλλης - Σταυριανίδης)
Κλ.Βικελίδης, 18.00 Άρης - ΦΕ Ιωαννίνων (Γεωργιάδου - Μαυρίδης)
Δήγα Δράμας, 18.00 ΓΣ Δράμας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου (Σαμσάρης - Κωστούλας)
Κυριακή 4/12/2011
Α.Νικολαϊδης 17.30 Επίκουρος - Ένωση Ελασσόνας (Παπαδόπουλος Α. - Γιαννακαρά)

Κατηγορία: Βόλεϊ Α2 Γυναικών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.