Το αγωνιστικό πρόγραμμα στη Σαγκάη

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στη Σαγκάη

Ξεκινά αύριο (16/7) το Παγκόσμιο πρωτάθλημα του υγρού στίβου στη Σαγκάη.

Πλούσια είναι η πρεμιέρα στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα υγρού στίβου στη Σαγκάη που ξεκινά αύριο (16/7).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
Σάββατο (16/7)

05:00 3μ. συγχρονισμένες Γ (Προκριματικός)
08:00 1μ. Α (Προκριματικός)
12:15 3μ. συγχρονισμένες Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Κυριακή (17/7)

05:00 10μ. συγχρονισμένες Α (Προκριματικός)
08:00 1μ. Γ (Προκριματικός)
12:05 10μ. συγχρονισμένες Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Δευτέρα (18/7)

05:00 10μ. συγχρονισμένες Γ (Προκριματικός)
09:00 1μ. Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
12:15 10μ. συγχρονισμένες Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τρίτη (19/7)

05:00 3μ. συγχρονισμένες Α (Προκριματικός)
09:00 1μ. Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
12:05 3μ. συγχρονισμένες Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τετάρτη (20/7)

05:00 10μ. Γ (Προκριματικός)
09:00 10μ. Γ (Ημιτελικός)

Πέμπτη (21/7)

04:00 3μ. Α (Προκριματικός)
09:00 3μ. Α (Ημιτελικός)
12:15 10μ. Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Παρασκευή (22/7)

05:00 3μ. Γ (Προκριματικός)
09:00 3μ. Γ (Ημιτελικός)
12:05 3μ. Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Σάββατο (23/7)

05:00 10μ. Α (Προκριματικός) 
10:00 10μ. Α (Ημιτελικός)
12:15 3μ. Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Κυριακή (24/7)

11:05 10μ. Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Κυριακή (17/7)

04:00 Σόλο-τεχνικό πρόγραμμα (Προκριματικός)
09:00 Ντουέτο-τεχνικό πρόγραμμα (Προκριματικός)
14:00 Σόλο-τεχνικό πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Δευτέρα (18/7)
04:00 Ομαδικό-τεχνικό πρόγραμμα (Προκριματικός)
14:00 Ντουέτο-τεχνικό πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τρίτη (19/7)

04:00 Κόμπο (προκριματικός)
09:00 Ντουέτο-ελεύθερο πρόγραμμα (Προκριματικός) 
14:00 Ομαδικό-τεχνικό πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τετάρτη (20/7)

04:00 Σόλο-ελεύθερο πρόγραμμα (προκριματικός)
09:00 Ομαδικό-ελεύθερο πρόγραμμα (προκριματικός)
14:00 Σόλο-ελεύθερο πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Πέμπτη (21/7)

14:00 Κόμπο (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Παρασκευή (22/7)

14:00 Ντουέτο-ελεύθερο πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Σάββατο (23/7)

14:00 Ομαδικό-ελεύθερο πρόγραμμα (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α΄ ΦΑΣΗ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: Ολλανδία, ΗΠΑ, Καζακστάν, Ουγγαρία
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ: Αυστραλία, Καναδάς, Νέα Ζηλανδία, Ουζμπεκιστάν
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ: Ρωσία, ΕΛΛΑΔΑ, Ισπανία, Βραζιλία  
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ: Ιταλία, Κίνα, Κούβα, Νότια Αφρική

Κυριακή 17 Ιουλίου
1. 04:30 Ολλανδία-ΗΠΑ (Α΄ Όμιλος)
2. 05:50 Καζακστάν-Ουγγαρία (Α΄ Όμιλος)
3. 07:10 Αυστραλία-Καναδάς (Β΄ Όμιλος)
4. 08:30 Νέα Ζηλανδία-Ουζμπεκιστάν (Β΄ Όμιλος)
5. 10:00 Βραζιλία-Ρωσία (Γ΄ Όμιλος)
6. 11:20 Ν. Αφρική-Κίνα (Δ΄ Όμιλος)
7. 12:40 ΕΛΛΑΔΑ-Ισπανία (Γ΄ Όμιλος)
8. 14:00 Ιταλία-Κούβα (Δ΄ Όμιλος)

Τρίτη (19/7)

9. 04:30 Ουζμπεκιστάν-Καναδάς (Β΄Όμιλος)
10. 05:50 Αυστραλία-Νέα Ζηλανδία (Β΄ Όμιλος)
11. 07:10 Ισπανία-Ρωσία (Γ΄ Όμιλος)
12. 08:30 Βραζιλία-ΕΛΛΑΔΑ (Γ΄ Όμιλος)
13. 12:00 Κίνα-Κούβα (Δ΄ Όμιλος)
14. 13:20 Ιταλία-Ν.Αφρική (Δ΄ Όμιλος)
15. 14:40 Ουγγαρία-ΗΠΑ (Α΄ Όμιλος)
16. 16:00 Ολλανδία-Καζακστάν (Α΄ Όμιλος)

Πέμπτη(21/7)
17. 04:30 Βραζιλία-Ισπανία (Γ΄ Όμιλος)
18. 05:50 ΕΛΛΑΔΑ-Ρωσία (Γ΄ Όμιλος)
19. 07:10 Ν. Αφρική-Κούβα (Δ΄ Όμιλος)
20. 08:30 Ολλανδία-Ουγγαρία (Α΄ Όμιλος)
21. 12:00 Ιταλία-Κίνα (Δ΄ Όμιλος)
22. 13:20 Καζακστάν-ΗΠΑ (Α΄ Όμιλος)
23. 14:40 Αυστραλία-Ουζμπεκιστάν (Β΄ Όμιλος)
24. 16:00 Νέα Ζηλανδία-Καναδάς (Β΄ Όμιλος)

Β΄ ΦΑΣΗ

Σάββατο 23 Ιουλίου
25. 04:30 Α4-Β4 (Αγώνας κατάταξης)
26. 05:50 Γ4-Δ4 (Αγώνας κατάταξης)
27. 07:10 Α2-Β3 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)
28. 10:30 Α3-Β2 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)
29. 11:50 Γ2-Δ3 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)  
30. 16:00 Γ3-Δ2 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)

Δευτέρα (25/7)

31. 03:40 Ηττημένος 25-Ηττημένος 26 (Θέσεις 15-16)
32. 05:00 Νικητής 25-Νικητής 26 (Θέσεις 13-14)
33. 06:20 Ηττημένος 27-Ηττημένος 29 (Αγώνας κατάταξης)
34. 07:40 Ηττημένος 28-Ηττημένος 30 (Αγώνας κατάταξης)
35. 09:00 Α1-Νικητής 29 (Προημιτελικός)
36. 10:20 Β1-Νικητής 30 (Προημιτελικός)
37. 11:40 Γ1-Νικητής 27 (Προημιτελικός)
38. 16:00 Δ1-Νικητής 28 (Προημιτελικός)

Τετάρτη (27/7)

39. 04:30 Ηττημένος 33-Ηττημένος 34 (Θέσεις 11-12)
40. 05:50 Νικητής 33-Νικητής 34 (Θέσεις 9-10)
41. 07:10 Ηττημένος 35-Ηττημένος 36 (Αγώνας κατάταξης)
42. 10:30 Ηττημένος 37-Ηττημένος 38 (Αγώνας Κατάταξης)
43. 11:50 Νικητής 35-Νικητής 36 (Ημιτελικός)
44. 16:00 Νικητής 37-Νικητής 38 (Ημιτελικός)

Παρασκευή (29/7)

45. 04:30 Ηττημένος 41-Ηττημένος 42 (Θέσεις 7-8)
46. 05:55 Νικητής 41-Νικητής 42 (Θέσεις 5-6)
47. 11:00 Ηττημένος 43-Ηττημένος 44 («Μικρός» τελικός)
48. 16:00 Νικητής 43-Νικητής 44 (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΝΔΡΩΝ


Α΄ ΦΑΣΗ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: Ισπανία, Μαυροβούνιο, Ουγγαρία, Καζακστάν
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ: Σερβία, Ρουμανία, Αυστραλία, Κίνα 
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ: Κροατία, Καναδάς, Βραζιλία, Ιαπωνία
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ: Ιταλία, ΗΠΑ, Γερμανία, Νότια Αφρική

Δευτέρα (18/7)

1. 04:30 Ουγγαρία-Μαυροβούνιο (Α΄ Όμιλος)
2. 05:50 Καζακστάν-Ισπανία (Α΄ Όμιλος)
3. 07:10 Ρουμανία-Αυστραλία (Β΄ Όμιλος)
4. 08:30 Βραζιλία-Κροατία (Γ΄ Όμιλος)
5. 12:00 Ιαπωνία-Καναδάς (Γ΄ Όμιλος)
6. 13:20 ΗΠΑ-Γερμανία (Δ΄ Όμιλος)
7. 12:40 Ιταλία-Ν.Αφρική (Δ΄ Όμιλος)
8. 16:00 Σερβία-Κίνα (Β΄ Όμιλος)

Τετάρτη (20/7)

9. 04:30 Σερβία-Ρουμανία (Β΄ Όμιλος)
10. 05:50 Καναδάς-Κροατία (Γ΄ Όμιλος)
11. 07:10 Βραζιλία-Ιαπωνία (Γ΄ Όμιλος)
12. 08:30 Ν. Αφρική-Γερμανία (Δ΄ Όμιλος)
13. 12:00 ΗΠΑ-Ιταλία (Δ΄ Όμιλος)
14. 13:20 Ισπανία-Μαυροβούνιο (Α΄ Όμιλος)
15. 14:40 Ουγγαρία-Καζακστάν (Α΄ Όμιλος)
16. 16:00 Αυστραλία-Κίνα (Β΄ Όμιλος)

Παρασκευή (22/7)

17. 04:30 Βραζιλία-Καναδάς (Γ΄ Όμιλος)
18. 05:50 Ιαπωνία-Κροατία (Γ΄ Όμιλος)
19. 07:10 ΗΠΑ-Ν.Αφρική (Δ΄ Όμιλος)
20. 08:30 Ιταλία-Γερμανία (Δ΄ Όμιλος)
21. 12:00 Ουγγαρία-Ισπανία (Α΄ Όμιλος)
22. 13:20 Καζακστάν-Μαυροβούνιο (Α΄ Όμιλος)
23. 14:40 Σερβία-Αυστραλία (Β΄ Όμιλος)
24. 16:00 Ρουμανία-Κίνα (Β΄ Όμιλος)

Β΄ ΦΑΣΗ

Κυριακή 24 Ιουλίου
25. 04:30 Α4-Β4 (Αγώνας κατάταξης)
26. 05:50 Γ4-Δ4 (Αγώνας κατάταξης)
27. 07:10 Α2-Β3 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)
28. 10:30 Α3-Β2 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)
29. 11:50 Γ2-Δ3 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)
30. 16:00 Γ3-Δ2 (Αγώνας για πρόκριση στους «8»)

Τρίτη (26/7)

31. 03:40 Ηττημένος 25-Ηττημένος 26 (Θέσεις 15-16)
32. 05:00 Νικητής 25-Νικητής 26 (Θέσεις 13-14)
33. 06:20 Ηττημένος 27-Ηττημένος 29 (Αγώνας κατάταξης)
34. 07:40 Ηττημένος 28-Ηττημένος 30 (Αγώνας κατάταξης)
35. 09:00 Α1-Νικητής 29 (Προημιτελικός)
36. 10:20 Β1-Νικητής 30 (Προημιτελικός)  
37. 11:40 Γ1-Νικητής 27 (Προημιτελικός)
38. 16:00 Δ1-Νικητής 28 (Προημιτελικός)

Πέμπτη (28/7)

39. 04:30 Ηττημένος 33-Ηττημένος 34 (Θέσεις 11-12)
40. 05:50 Νικητής 33-Νικητής 34 (Θέσεις 9-10)
41. 07:10 Ηττημένος 35-Ηττημένος 36 (Αγώνας κατάταξης)
42. 10:30 Ηττημένος 37-Ηττημένος 38 (Αγώνας Κατάταξης)
43. 11:50 Νικητής 35-Νικητής 36 (Ημιτελικός)
44. 16:00 Νικητής 37-Νικητής 38 (Ημιτελικός)

Σάββατο (30/7)

45. 04:30 Ηττημένος 41-Ηττημένος 42 (Θέσεις 7-8)
46. 05:55 Νικητής 41-Νικητής 42 (Θέσεις 5-6)
47. 11:00 Ηττημένος 43-Ηττημένος 44 («Μικρός» τελικός)
48. 16:00 Νικητής 43-Νικητής 44 (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

Τρίτη (19/7)  
04:00 10χλμ. (Γ)

Τετάρτη (20/7)

04:00 10χλμ. (Α)

Πέμπτη (21/7)

04:00 Ομαδικό 5χλμ.

Παρασκευή (22/7)

03:00 5χλμ. (Γ)  
05:00 5χλμ. (Α)

Σάββατο (23/7)

03:00 25χλμ. (Α)
03:15 25χλμ. (Γ)

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Κυριακή (24/7)

04:00 (Προκριματικοί)
100μ. πεταλούδα Γ
400μ. ελεύθερο Α
200μ. μικτή ατομική Γ  
50μ. πεταλούδα Α
400μ. ελεύθερο Γ
100μ. πρόσθιο Α
4Χ100μ. ελεύθερο Γ
4Χ100μ. ελεύθερο Α

13:00
100μ. πεταλούδα Γ (Ημιτελικοί)
400μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. μικτή ατομική Γ (Ημιτελικοί)
50μ. πεταλούδα Α (Ημιτελικοί)
400μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. πρόσθιο Α (Ημιτελικοί)
4Χ100μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
4Χ100μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Δευτέρα (25/7)
04:00 (Προκριματικοί)
100μ. ύπτιο Γ
200μ. ελεύθερο Α
100μ. πρόσθιο Γ
100μ. ύπτιο Α
1.500μ. ελεύθερο Γ

13:00
100μ. πεταλούδα Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. ύπτιο Α (Ημιτελικοί)
100μ. πρόσθιο Γ (Ημιτελικοί)
50μ. πεταλούδα Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. ύπτιο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. ελεύθερο Α (Ημιτελικοί)
200μ. μικτή ατομική Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. πρόσθιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τρίτη (26/7)

04:00 (Προκριματικοί)
50μ. πρόσθιο Α
200μ. πεταλούδα Α
200μ. ελεύθερο Γ
800μ. ελεύθερο Α

13:00
200μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. ύπτιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. πρόσθιο Α (Ημιτελικοί)
1.500μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)  
100μ. ύπτιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. ελεύθερο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. πεταλούδα Α (Ημιτελικοί)
100μ. πρόσθιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Τετάρτη (27/7)

04:00 (Προκριματικοί)
50μ. ύπτιο Γ
100μ. ελεύθερο Α
200μ. πεταλούδα Γ
200μ. μικτή ατομική Α

13:00
100μ. ελεύθερο Α (Ημιτελικοί)
50μ. ύπτιο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. πεταλούδα Α (ΤΕΛΙΚΟΣ) 
200μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
800μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. πεταλούδα Γ (Ημιτελικοί)
200μ. μικτή ατομική Α (Ημιτελικοί)
50μ. πρόσθιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Πέμπτη (28/7)

04:00 (Προκριματικοί)
100μ. ελεύθερο Γ
200μ. ύπτιο Α
200μ. πρόσθιο Γ
200μ. πρόσθιο Α
4Χ200μ. ελεύθερο Γ
13:00
100μ. ελεύθερο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. μικτή ατομική Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. πρόσθιο Γ (Ημιτελικοί)
100μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. πεταλούδα Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. πρόσθιο Α (Ημιτελικοί)
50μ. ύπτιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. ύπτιο Α (Ημιτελικοί)
4Χ200μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Παρασκευή (29/7)

04:00 (Προκριματικοί)
50μ. ελεύθερο Α
50μ. πεταλούδα Γ
100μ. πεταλούδα Α 
200μ. ύπτιο Γ
4Χ200μ. ελεύθερο Α
800μ. ελεύθερο Γ

13:00
100μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
200μ. ύπτιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. πεταλούδα Γ (Ημιτελικοί)
50μ. ελεύθερο Α (Ημιτελικοί)  
200μ. πρόσθιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. πεταλούδα Α (Ημιτελικοί)
200μ. ύπτιο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. πρόσθιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
4Χ200μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Σάββατο 30 Ιουλίου
04:00 (Προκριματικοί)
50μ. ελεύθερο Γ
50μ. πρόσθιο Γ
50μ. ύπτιο Α
4Χ100μ. μικτή ομαδική Γ
1.500μ. ελεύθερο Α

13:00
50μ. πεταλούδα Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)  
50μ. πρόσθιο Γ (Ημιτελικοί)
200μ. ύπτιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
100μ. πεταλούδα Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. ελεύθερο Γ (Ημιτελικοί)
50μ. ύπτιο Α (Ημιτελικοί)
800μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
4Χ100μ. μικτή ομαδική Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Κυριακή (31/7)

04:00 (Προκριματικά) 
400μ. μικτή ατομική Α
400μ. μικτή ατομική Γ
4Χ100μ. μικτή ομαδική Α

13:00

50μ. πρόσθιο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
400μ. μικτή ατομική Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. ελεύθερο Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
50μ. ύπτιο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
1.500μ. ελεύθερο Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)
400μ. μικτή ατομική Γ (ΤΕΛΙΚΟΣ)
4Χ100μ. μικτή ομαδική Α (ΤΕΛΙΚΟΣ)

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Στην κορυφή του κόσμου ο Πρεβολαράκης (pic)
Στην κορυφή του κόσμου ο Πρεβολαράκης (pic)
Χωρίς Λόπες ο Παναιτωλικός κόντρα στο «τριφύλλι»
Χωρίς Λόπες ο Παναιτωλικός κόντρα στο «τριφύλλι»
Οι κλασσικοί Ρονάλντο, Μέσι και… σφήνα ο Νεϊμάρ!
Οι κλασσικοί Ρονάλντο, Μέσι και… σφήνα ο Νεϊμάρ!
Πασκουάλ: «Παίξαμε καλύτερα από τα προηγούμενα παιχνίδια»
Πασκουάλ: «Παίξαμε καλύτερα από τα προηγούμενα παιχνίδια»
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Μοιραία πτήση: Ανασύρθηκαν νεκροί οι επιβάτες του αεροσκάφους στην Κομοτηνή
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Κόλαση φωτιάς στη Χαλκιδική - «Γλείφουν» τα σπίτια οι πύρινες «γλώσσες» (pics+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Μεγάλη φωτιά στη Χαλκιδική - Απειλούνται σπίτια (pic+vids)
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Σχεδίασε την Επιτυχία σου με Σπουδές Εφαρμοσμένων Τεχνών στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Περισσότερα
Η Κέλλυ Αραούζου θα κολυμπήσει στον διάπλου της Διώρυγας της Κορίνθου
Η Κέλλυ Αραούζου θα κολυμπήσει στον διάπλου της Διώρυγας της Κορίνθου
Στις 24 Σεπτεμβρίου θα διεξαχθεί στην Ελλάδα ένας αγώνας κολύμβησης…
Η Κέλλυ Αραούζου θα κολυμπήσει στον διάπλου της Διώρυγας της Κορίνθου
Κολύμβηση: Εκτός τελικού η 4Χ100 ανδρών
Κολύμβηση: Εκτός τελικού η 4Χ100 ανδρών
Με τη συμμετοχή της ομάδας 4Χ100μ. μικτή ομαδική ανδρών, ολοκληρώθηκε…
Κολύμβηση: Εκτός τελικού η 4Χ100 ανδρών
Κολύμβηση: Μακριά από το ρεκόρ του ο Νέγρης
Κολύμβηση: Μακριά από το ρεκόρ του ο Νέγρης
Σε «ρηχά νερά» έμεινε ο Δημήτρης Νέγρης στα προκριματικά των…
Κολύμβηση: Μακριά από το ρεκόρ του ο Νέγρης
Κολύμβηση: Εκτός ημιτελικών η Δράκου
Κολύμβηση: Εκτός ημιτελικών η Δράκου
Η Νόρα Δράκου δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει όπως θα ήθελε…
Κολύμβηση: Εκτός ημιτελικών η Δράκου
Κολύμβηση: Πρόκριση στα ημιτελικά για Χρήστου
Κολύμβηση: Πρόκριση στα ημιτελικά για Χρήστου
Καλή εμφάνιση, επίδοση πολύ κοντά στο ατομικό του ρεκόρ και…
Κολύμβηση: Πρόκριση στα ημιτελικά για Χρήστου
Κολύμβηση: Εχασε την ευκαιρία η 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών
Κολύμβηση: Εχασε την ευκαιρία η 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών
Χωρίς προκρίσεις για τα ελληνικά χρώματα ολοκληρώθηκε το πρωινό πρόγραμμα…
Κολύμβηση: Εχασε την ευκαιρία η 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης