Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (18/11)
Φουλ δράση σήμερα Σάββατο 18/11 στην αθλητική δραστηριότητα με πολλά ντέρμπι στο ποδόσφαιρο και αγώνες μπάσκετ.
Τα ποδοσφαιρικά ντέρμπι στην Ευρώπη, η Super League και το Basket League ξεχωρίζουν από το τηλεοπτικό πρόγραμμα.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα:
08:00 Eurosport 2
Masters
Shanghai, China
08:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα
αυτοκινήτων τουρισμού
10:00 Eurosport 2
Νορβηγία - Ρωσία
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών
11:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο κύπελλο
Innsbruck, Austria
13:30 Eurosport 1
Masters
Shanghai, China
14:00 Eurosport 2
Παγκόσμιο κύπελλο
Innsbruck, Austria
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Χετάφε - Αλαβές
La Liga
14:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπόχουμ - Γκρόιτερ Φιρτ
Bundesliga 2
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Άρσεναλ - Τότεναμ
Premier League
15:00 ΕΡΤ3
Τρίκαλα - ΟΦΗ
Football League
15:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
15:00 Novasports 3HD
Λαμία - Κέρκυρα
Super League Σουρωτή
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Finals
Ημιτελικά
16:15 ΕΡΤ1
Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ
Stoiximan.gr Basket League
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Χόφενχαϊμ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπάγερν Μονάχου - Άουγκσμπουργκ
Bundesliga
16:30 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard
Ελεύθερος χορός
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βόλφσμπουργκ - Φράιμπουργκ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν - Λειψία
Bundesliga
16:45 Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Wisla, Poland
17:00 ΕΡΤ2
Ηρακλής - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Volley League
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ - Πανιώνιος
Stoiximan.gr Basket League
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Λέστερ - Μάντσεστερ Σίτι
Premier League
17:00 Novasports 4HD
Ρέντινγκ - Γουλβς
Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγκανές - Μπαρτσελόνα
La Liga
17:15 Novasports 1HD
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης
Super League Σουρωτή
18:00 Novasports 3HD
Παρί Σεν Ζερμέν - Ναντ
Ligue 1
18:30 ΕΡΤ1
Άρης - ΓΣΛ Φάρος
Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1
Τρίκαλα - Προμηθέας
Stoiximan.gr Basket League
18:30 ΕΡΤ1
Κόροιβος - Λαύριο
Stoiximan.gr Basket League
18:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Βέσπρεμ - Παρί Σεν Ζερμέν
Champions League
18:45 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
Sakhir, Bahrain
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ρόμα - Λάτσιο
Serie A
19:30 Novasports 4HD
Φέγενορντ - Φένλο
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Νιουκάστλ
Premier League
19:30 Novasports 1HD
Φούλαμ - Ντέρμπι
Championship
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη - Θέλτα
La Liga
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Χέρτα - Γκλάντμπαχ
Bundesliga
19:30 Novasports 2HD
Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή
20:00 FOX Sports
Flyers - Flames
NHL
20:00 Eurosport 2
ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών
21:00 Novasports 3HD
Στρασμπούρ - Ρεν
Ligue 1
21:30 Eurosport 2
Γαλλία - Νότιος Αφρική
Φιλικό
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι - Μίλαν
Serie A
21:45 Eurosport 1
ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard
Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga
21:45 Novasports 1HD
Μπρέντα - Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Finals
Ημιτελικά
23:00 FOX Sports
Seton Hall Pirates - NJIT Highlanders
NCAA
00:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Αυστραλίας
SS19 Wedding Bells 1
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Φιλαντέλφια 76ερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
ΝΒΑ
04:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC: Ράλι Αυστραλίας
SS21 Wedding Bells 2 Power Stage