Βουλιαγμένη: Η πρόκριση στους τελικούς με Ολυμπιακό (photos)

Το εμπόδιο της Γλυφάδας με 2-0 νίκες στη μεταξύ τους σειρά των ημιτελικών της Α1 Πόλο Γυναικών ξεπέρασε η Βουλιαγμένη, η οποία επικράτησε εκτός έδρας 14-4 της αντιπάλου της στο δεύτερο ματς με κορυφαία την Ασημάκη και προκρίθηκε στους τελικούς κόντρα στον Ολυμπιακό.

ΑΝO ΓΛΥΦΑΔΑΣ-N.O ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ: 4-14.

ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 1-5, 0-3, 2-3, 1-3.

ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (A.Καμμένου): Παπαϊωάννου, Κανέτι 1, Ιωσηφίδη, Μαμόγλου, Αντωνίου, Οικονομοπούλου, Μιμίδη, Παπαναστασίου, Δράκου 1, Πάτρα, Ελευθεριάδου 1,Πάτρα Μ, Νικολοπούλου, Λούδη, Τσελεντά, Κωνσταντά 1.

NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Κ.Δήμου): Κούβδου, Τσουκαλά, Χυδηριώτη 1, Ντάσιου, Πρωτόπαπα, Ξενάκη, Ασημάκη 4, Ρουμπέση 2, Γερόλυμου, Σελετοπούλου, Κοντογιάννη 3, Μαυρωτά  Ι. 1, Διαμαντοπούλου 3, Ζοφώλη, Μαυρωτά Α..

Δείτε τις φωτογραφίες:

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα