Παναθηναϊκός: Έχασε τη Βασιλαντωνάκη (photos)

Ξινή βγήκε στον Παναθηναϊκό η νίκη του επί του Ηρακλή Κηφισιάς που ήταν η πέμπτη συνεχόμενη στο πρωτάθλημα.

Αυτό γιατί λίγο πριν το τέλος του αγώνα, η Ανθή Βασιλαντωνάκη αποχώρησε με θλάση. Η νεαρή διαγώνια του «τριφυλλιού» τραυματίστηκε στην προσπάθειά της για άμυνα και οι πρώτες εκτιμήσεις των γιατρών μιλούν για θλάση στο γαστροκνήμιο.

Οι «πράσινες» του Γιώργου Ρούση έκλεισαν με τον καλύτερο τρόπο το 2013 με επικράτηση με 3-1 σετ στην Α1 Βόλεϊ Γυναικών, αλλά η ομάδα έχασε μία από τις καλύτερες παίκτριές της.

Ακόμη το ακριβές διάστημα απουσίας της δεν έχει γίνει γνωστό, κάτι που αναμένεται να συμβεί μέσα στις επόμενες ώρες.

Δείτε εδώ τι έγινε στον αγώνα Παναθηναϊκός – Ηρακλής Κηφισιάς στην Κυψέλη

Δείτε βίντεο από όλο τον πλανήτη

Δείτε τις φωτογραφίες:

Παναθηναϊκός: «Έκλεισε» το… σπίτι της Μακάμπι στο Βελιγράδι και τώρα έχει ΟΑΚΑ
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Live ο ημιτελικός του Europa Conference League
Rally Acropolis: Σημαντικά διαφοροποιημένο - Εκκίνηση από Λαμία, αυτές είναι οι Ειδικές Διαδρομές
Euroleague, Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα 92-58: Έβγαλε αντίδραση, πάει σε τελικό πρόκρισης στην Ισπανία