Έτσι έζησαν το ντέρμπι Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Η παρακάμερα του μεγάλου αγώνα στη Λεωφόρο, με τους πανηγυρισμούς των "πράσινων" και το εξαιρετικό κλίμα ανάμεσα στους αντιπάλους.

Πολύ «δυνατά» συναισθήματα έκρυβε το ντέρμπι του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ για τη Super League. Οι «πράσινοι» επικράτησαν 2-1 και έμειναν ζωντανοί στο κυνήγι του τίτλου, τη στιγμή που η Ένωση υποχώρησε δεύτερη. Το μεγάλο ματς της Λεωφόρου είχε πολλές στιγμές που ίσως να φεύγουν στην πρώτη ματιά, ειδικά όσων δεν ήταν στο γήπεδο.

Το «τριφύλλι» έδωσε στη δημοσιότητα το video της παρακάμερας του μεγάλου αγώνα. Απ’ τα αποδυτήρια μέχρι τους πανηγυρισμούς στο τέλος της μεγάλης αναμέτρησης.

Δείτε το video:

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»