ΠΑΟΚ-Λαμία: Στη μνήμη του πατέρα του αφιέρωσε το γκολ ο Μιχαηλίδης

ΠΑΟΚ-Λαμία: Συγκινητική στιγμή στην Τούμπα με τον Γιάννη Μιχαηλίδη να δείχνει τον ουρανό μόλις πέτυχε το γκολ της ισοφάρισης.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου στο ΠΑΟΚ-Λαμία, ο Γιάννης Μιχαηλίδης έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Ο νεαρός αμυντικός ισοφάρισε το παιχνίδι σε 1-1 εκείνη τη στιγμή. Για τον ίδιο το συναίσθημα ήταν μεγάλο, όχι όμως για τη χαρά που αισθάνθηκε σκοράροντας για την ομάδα του.

Στις 23 Μαρτίου πέθανε ο Θόδωρος Μιχαηλίδης, πατέρας του άσου του ΠΑΟΚ. Στη δική του μνήμη αμέσως αφιέρωσε το γκολ ο γιος του. Σε μια συγκινητική και «δυνατή» στιγμή στην Τούμπα, καθώς σήκωσε το χέρι του δείχνοντας τον ουρανό, πριν γονατίσει.

Αμέσως έσπευσαν να τον αγκαλιάσουν οι συμπαίκτες του, οι οποίοι από την πρώτη στιγμή στέκονται δίπλα του σε αυτή την δύσκολη στιγμή για τον νεαρό.

Χάντμπολ: Η Νέα Ιωνία νίκησε τον ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ 2-0: Ο Όρτα την γκρέμισε από την κορυφή! - Η «Ένωση» περιμένει πλέον «δώρο» τίτλου
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 4-1: Θρίαμβος τίτλου στην Τούμπα με τρομερό Ζίβκοβιτς!
Γιασικεβίτσιους: «Είναι αδύνατο να αγαπήσω κάποια ομάδα περισσότερο από τον Παναθηναϊκό»