Βαθμολογία Super League: Στην κορυφή η ΑΕΚ, ακολουθεί ο ΠΑΟΚ - «Ξεμένουν» Παναθηναϊκός κι Ολυμπιακός

Super League: Δείτε τη βαθμολογία των playoffs μετά την ολοκλήρωση των ντέρμπι Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ και ΑΕΚ - Ολυμπιακός.

Σε μάχη για δύο δείχνει να εξελίσσεται αυτή του τίτλου για τη φετινή Super League.

Αν και βρισκόμαστε μόλις στη δεύτερη αγωνιστική των playoffs, ΑΕΚ και ΠΑΟΚ πήραν προβάδισμα έναντι των υπόλοιπων, μετά τις μεγάλες νίκες τους στα ντέρμπι με Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό, αντίστοιχα.

Η Ένωση επικράτησε 1-0 των Πειραιωτών με γκολ του Ελίασον στο 90', ενώ ο Δικέφαλος επικράτησε 3-2 των Πράσινων στη Λεωφόρο.

Πλέον, τα βλέμματα στρέφονται στην επόμενη αγωνιστική, η οποία θα διεξαχθεί την ερχόμενη Τετάρτη (3/4).

Εκεί, όπου ο Παναθηναϊκός υποδέχεται την ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ τη Λαμία και ο Ολυμπιακός φιλοξενεί τον Άρη.

21:00: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα