Live Chat Ατρόμητος-ΠΑΟΚ 1-1 (τελικό)

Ατρόμητος-ΠΑΟΚ: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Παιχνίδι με ιδιαίτερο ενδιαφέρον στο Περιστέρι.

Ο Ατρόμητος μετά τη νίκη του στο Ηράκλειο επί του ΟΦΗ υποδέχεται στις 20:00 τον ανεβασμένο ΠΑΟΚ, ο οποίος έχει τέσσερις σερί νίκες στο πρωτάθλημα.

Ο τεχνικός του Ατρόμητου Κρις Κόλμαν δεν μπορεί να υπολογίζει στους τραυματίες Σουάρεθ, Κιβρακίδη και Μαυρομμάτη, ενώ θα απουσιάσει κι ο Έντερ Γκονζάλεθ, καθώς θα εκτίσει τη τιμωρία μιας αγωνιστικής λόγω καρτών.

Αναλυτικά η αποστολή του Ατρόμητου για το ματς με τον ΠΑΟΚ: Γιαννιώτης, Μάριτς, Σάλτας, Κεσχρίντα, Αθανασίου, Πομόνης, Χατζηισαΐας, Ντε Μποκ, Στρούγγης, Τζοβάρας, Μουντές, Φριντζόνσον, Έρλινγκμαρκ, Οικονομίδης, Κούεν, Δαλαμήτρας, Τζαβίδας, Ρομπάιγ, Κλωναρίδης, Κιάρτανσον, Ροτάριου και Κωτσόπουλος.

Ο ΠΑΟΚ έχει εκτός τους Ελ Καντουρί, Κούρτιτς, Φιλίπε, αλλά γυρίζει ο Λύρατζης. Στην αποστολή βρίσκονται οι: Κοτάρσκι, Ζ. Ζίβκοβιτς, Μπαλωμένος, Βιεϊρίνια, Σάστρε, Ίνγκασον, Κουλιεράκης, Κάργας, Νάσμπεργκ, Λύρατζης, Ράφα Σοάρες, Σβαμπ, Ντάντας, Ντόουγκλας, Μπίσεσβαρ, Κωνσταντέλιας, Μουργκ, Ρικάρντο, Α. Ζίβκοβιτς, Νάρεϊ, Ολιβέιρα, Μπράντον.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα