Live Chat Λεβαδειακός-Ιωνικός 1-0 (τελικό)

Λεβαδειακός-Ιωνικός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Σημαντικό ματς για την παραμονή.

Ο Λεβαδειακός υποδέχεται τον Ιωνικό στις 17:00 στο Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς «Λάμπρος Κατσώνης», για την 15η αγωνιστική της Super League 2022-23.

Η αποστολή που επέλεξε ο τεχνικός του Λεβαδειακού Γιάσμινκο Βέλιτς απαρτίζεται από τους: Μάρκοβιτς, Στογιάνοβιτς, Μπαχανάκ, Τορό, Χάμοντ, Λούα Λούα, Μεχία, Πέτρε, Μουτίνιο, Βήχο, Βρακά, Γιαννιώτα, Δούμτσιο, Κωνσταντινίδη, Νίκα, Παναγιώτου, Συμελίδη, Τζημόπουλο, Τσάπρα και Τσιριγώτη.

Ο τεχνικός του Ιωνικού Δημήτρης Σπανός, ο οποίος δεν θα έχει στη διάθεσή του τον τραυματία Βασίλη Μάντζη πήρε στην αποστολή τους εξής παίκτες: Περλέσι, Χριστοδουλής, Χουτεσιώτης, Σόουζα, Τσιριγώτης, Αντούνες, Σερβιλάκης, Πογοσιάν, Μύγας, Ρομαό, Σάκιτς, Τσίμπσαχ, Μασάς, Ιωαννίδης, Λοβέρα, Φαντιγκά, Άοσμαν, Ιωαννίδης, Ελευθεριάδης.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα