Παναιτωλικός-ΑΕΚ: Γκολάρα του Λιβάι Γκαρσία για το 0-1 και ξέσπασμα στην Ένωση (video)
Intime.gr

Παναιτωλικός-ΑΕΚ: Ο Λιβάι Γκαρσία στο 48' σημείωσε το 0-1.

Η ΑΕΚ ήταν ανώτερη στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δεν εκμεταλλεύτηκε τις πολλές ευκαιρίες της.

Το έκανε τελικά στην αρχή του δεύτερου ημιχρόνου με τον Λιβάι Γκαρσία.

Ο επιθετικός της ΑΕΚ πήρε τη μπάλα από τον άξονα κι από τα 25 μέτρα εξαπέλυσε ένα τρομερό αριστερό συρτό σουτ. Η μπάλα κατέληξε στο αριστερό δοκάρι και μέσα και στην Ένωση ξέσπασαν σε έξαλλους πανηγυρισμούς για το 0-1.

Δείτε το γκολ του Λιβάι Γκαρσία

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»