Live Chat Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης 2-0 (τελικό)

Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα στο Περιστέρι.

Σκληρή μάχη αναμένεται απόψε στο γήπεδο του Περιστερίου, ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Αστέρα Τρίπολης.

Οι γηπεδούχοι χρειάζονται μόνο τη νίκη για να απομακρυνθούν κι άλλο από την τελευταία θέση, ελπίζοντας και σε στραβοπάτημα της Λαμίας με τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Με τον Κρις Κόλμαν, ο Ατρόμητος έχει βελτιώσει την εικόνα του, αλλά και πάλι δείχνει αστάθεια στην άμυνα, καθώς και κόντρα στον ΟΦΗ, προηγήθηκε 2-0, αλλά τελικά έμεινε με τον βαθμό της ισοπαλίας.

Οι Αρκάδες από την άλλη έχουν βλέψεις για εξάδα και θέλουν να πάρουν το «τρίποντο» για να παραμείνουν σε τροχιά πλέι οφ. Ο Αστέρας είδε το νικηφόρο σερί του να σταματά κόντρα στον Ιωνικό, σε ένα παιχνίδι που δεν αντέδρασε σωστά στην αποβολή παίκτη του,

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης στο live chat του Onsports

Πανηγυρίζει την επιστροφή στην Bundesliga η Σανκτ Πάουλι
Αντίο με ήττα για τον Κιλιάν Εμπαπέ στην Παρί Σεν Ζερμέν
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Έτσι πήρε τον «τελικό» τίτλου ο «Δικέφαλος» - Τα highlights του ντέρμπι (video)
Νόβακ Τζόκοβιτς: Αποκλεισμός «βόμβα» στη Ρώμη! – Ηττήθηκε σε 67 λεπτά από τον Ταμπίλο