Live Chat Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός 1-0 (Τελικό)

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση από το live chat του onsports.gr.

Δύσκολη αποστολή για τον Παναθηναϊκό.

Το «τριφύλλι» στις 19.30 φιλοξενείται από τον μαχητικό φέτος Παναιτωλικό, ο οποίος στην έδρα του δυσκόλεψε όλους τους μεγάλους, ενώ για το Κύπελλο λύγισε τον Ολυμπιακό. Ιδιαίτερο παιχνίδι και για τον τεχνικό της ομάδας Γιάννη Αναστασίου, ο οποίος έχει περάσει από τον πάγκο του Παναθηναϊκού.

Ο Αναστασίου δεν αντιμετωπίζει προβλήματα και στόχος των γηπεδούχων φυσικά είναι ένα θετικό αποτέλεσμα που θα τους φέρει ακόμα πιο κοντά στην παραμονή.

Στην αποστολή των Αγρινιωτών συμμετέχουν οι: Αποστολάκης, Χουχούμης, Αντούνες, Βργκοτς, Καρέλης, Λούι, Βέργος, Μπαρμπόσα, Ντίας, Κορνέλιους, Ντουάρτε, Λάρσον, Μάρτενσον, Μπελεβώνης, Φλόρες, Περέιρα, Μελίσσας, Νταγκό, Μόρσεϊ, Μεντόσα, Τσιγγάρας, Μπακαδήμας, Μαλής και Ανέστης.

Ο Παναθηναϊκός μετά τις νίκες με Λαμία και Απόλλωνα Σμύρνης, θέλει να συνεχίσει το σερί και να εξασφαλίσει την είσοδο στα πλέι οφ. Ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς δεν υπολογίζει τον τιμωρημένο Μπαρτ Σένκεφελντ και τους Μαουρίσιο, Μακέντα, Πούγγουρα, Αγιούμπ.

Στην αποστολή είναι οι: Διούδης, Μπρινιόλι, Ξενόπουλος, Βαγιαννίδης, Χουάνκαρ, Βέλεθ, Αλεξανδρόπουλος, Ιωαννίδης, Καρλίτος, Χατζηγιοβάνης, Χατζηθεοδωρίδης, Σάντσες, Ρουμπέν, Βιγιαφάνιες, Κουρμπέλης, Αϊτόρ, Σιδεράς, Κώτσιρας, Σάρλια, Παλάσιος, Γκατσίνοβιτς, Βιτάλ.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr.