Βόλος-ΟΦΗ: Το γκολ των Κρητικών και η χαμένη ευκαιρία της χρονιάς (video)

ΝΠΣ Βόλος-ΟΦΗ: Ο ΟΦΗ προηγείται στο Βόλο της τοπικής ομάδας με 1-0, ενώ οι Κρητικοί έχασαν και την ευκαιρία... της χρονιάς

Στο ημίχρονο βρίσκεται η αναμέτρηση του Βόλου με τον ΟΦΗ για τη 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 1.

Οι Κρητικοί προηγούνται από 12ο λεπτό της αναμέτρησης, όταν ο Τοράλ βρήκε ανοιχτή την άμυνα των γηπεδούχων, μπήκε στην περιοχή και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με πολύ ωραίο φαλτσαριστό σουτ προς την αντίπαλη γωνία.

Παράλληλα, ο ΟΦΗ έχασε ίσως την ευκαιρία της... χρονιάς, όταν μετά από σουτ του Γκαγιέγκος στο δοκάρι, ο Καμάου δεν μπόρεσε να ευστοχήσει παίρνοντας το «ριμπάουντ» κι ενώ ήταν ΟΛΟΜΟΝΑΧΟΣ μπροστά από την εστία.

Τένις: Πτώση για Τσιτσιπά
Κηφισιά: Τέλος ο Μπράτσος
Super League: Επικυρώνεται η βαθμολογία - Απόφαση για το νέο πρωτάθλημα
ΠΑΟΚ, Μικρός Γιαννάκης: «Να πάρει το Conference ο Ολυμπιακός και την Euroleague ο Παναθηναϊκός»