ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης: Ζωντάνεψε η θύρα 4, γκολ από τα αποδυτήρια ο «Δικέφαλος»! (photos)

ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης: Θερμή ατμόσφαιρα στην Τούμπα μετά την επιστροφή των οργανωμένων στη θύρα 4. Γκολ με τον Σβαμπ στο 5' οι γηπεδούχοι.

Οι οργανωμένοι οπαδοί του ΠΑΟΚ επέστρεψαν στη θύρα 4 και η ατμόσφαιρα στην Τούμπα είναι θερμή.

Ο ΠΑΟΚ, παράλληλα, βρήκε νωρίς γκολ κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης. Στο 3' μπαλιά του Αουγκούστο, ο Μπίσεσβαρ βγήκε στην πλάτη της άμυνας και άνοιξε το κοντρόλ. Γύρισε, όμως, στον Τέιλορ, τον οποίο γκρέμισε ο Τουτουαρίμα, ο Κουτσιαύτης έδωσε το πέναλτι κι ο Σβαμπ έκανε το 1-0 στο 5'.

ΔΕΙΤΕ ΤΗ PHOTO GALLERY ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΘΥΡΑΣ 4 ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ 1-0

Αντίο με ήττα για τον Κιλιάν Εμπαπέ στην Παρί Σεν Ζερμέν
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Έτσι πήρε τον «τελικό» τίτλου ο «Δικέφαλος» - Τα highlights του ντέρμπι (video)
Νόβακ Τζόκοβιτς: Αποκλεισμός «βόμβα» στη Ρώμη! – Ηττήθηκε σε 67 λεπτά από τον Ταμπίλο
ΑΕΚ: «Στην Τούμπα υπερασπίστηκα την ομάδα με όλη μου την ψυχή» - Η συνέντευξη του Ματίας Αλμέιδα