ΑΕΚ: Δεν πίστευε στα μάτια του παλαίμαχος άσος τον διασυρμό από τον Ολυμπιακό (photos)

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Δεν πίστευε όσα έβλεπε ο παλαίμαχος άσος της «Ένωσης» στο ντέρμπι του ΟΑΚΑ

Ο λόγος για τον Ζούλιο Σέζαρ, ο οποίος δεν μπορούσε να πιστέψει το τι έβλεπε στα μάτια του στο ντέρμπι της ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ, όπου η «Ένωση» διασύρθηκε με 5-1 από τους «ερυθρόλευκους».

Ο Βραζιλιάνος αγωνίστηκε στην ΑΕΚ από το 2005 έως το 2008. Έπαιξε μαζί της στο Champions League και μάλιστα ήταν ο χρυσός σκόρερ στη νίκη επί της Μίλαν με 1-0 στο ΟΑΚΑ, σκοράροντας με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Συγκεκριμένα ο Ζούλιο Σέζαρ έδειξε την έκπληξη του για το σκορ του ημιχρόνου απαντώντας σε ποστάρισμα της ΠΑΕ ΑΕΚ στα social media.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα