Super League: Διαμαντόπουλος στη Λάρισα, Καραντώνης στο Αγρίνιο

Super League: Διαμαντόπουλος στη Λάρισα, Καραντώνης στο Αγρίνιο

Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος από τον Σύνδεσμο της Αρκαδίας είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης της Λάρισας με τον Ολυμπιακό στην πρεμιέρα του δεύτερου γύρου της Super League.

Η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ ανακοίνωσε τους πρώτους της «εκλεκτούς» για το 2018 και στο ματς στο «AEL FC Arena» ρέφερι θα είναι ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος.

Παράλληλα, στην κρίσιμη έξοδο της ΑΕΚ στο Αγρίνιο απέναντι στον Παναιτωλικό, ορίστηκε ο Δημήτρης Καραντώνης από την Ημαθία, ενώ στο ματς του Παναθηναϊκού με τον Πλατανιά «άρχων» θα είναι ο Πραξιτέλης Ζαχαριάδης από την Μακεδονία.

Συνοπτικά οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής:

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Super League: Πρόστιμα σε Πανιώνιο, ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό και Παναιτωλικό
Super League: Πρόστιμα σε Πανιώνιο, ΠΑΟΚ, Ολυμπιακό και Παναιτωλικό
«Αέρας» η Ντόρτμουντ
«Αέρας» η Ντόρτμουντ
Η Λειψία «έφαγε» τις Ρεάλ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για αυτό το ταλέντο! (photos)
Η Λειψία «έφαγε» τις Ρεάλ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για αυτό το ταλέντο! (photos)
ΑΕΚ: «Διαζύγιο» με Βινίσιους
ΑΕΚ: «Διαζύγιο» με Βινίσιους
Αποκάλυψη: Αυτά είναι τα πέντε ονόματα για τα Σκόπια που προτείνει ο Νίμιτς
Αποκάλυψη: Αυτά είναι τα πέντε ονόματα για τα Σκόπια που προτείνει ο Νίμιτς
Καιρός: Αυτές τις περιοχές θα «σαρώσει» η κακοκαιρία τις επόμενες ώρες
Καιρός: Αυτές τις περιοχές θα «σαρώσει» η κακοκαιρία τις επόμενες ώρες
Social Media Pro - Advanced Level: 1ος κύκλος
Social Media Pro - Advanced Level: 1ος κύκλος
Βασίλης Στεφανάκος: Το μοιραίο «λάθος» του βαρυποινίτη
Βασίλης Στεφανάκος: Το μοιραίο «λάθος» του βαρυποινίτη

Σάββατο 6 Ιανουαρίου
15:00 Πανιώνιος - Κέρκυρα
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

17:15 ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Καρατζίκας, Φωτόπουλος (Αθηνών)
4ος: Κιοτζένης (Ξάνθης)

19:30 Παναιτωλικός - ΑΕΚ
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

Κυριακή 7 Ιανουαρίου
15:00 Παναθηναϊκός - Πλατανιάς
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

17:15 Λαμία - Ξάνθη
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Μεϊντάνας (Αχαΐας)
4ος: Πουλήμας (Κέρκυρα)

19:30 Λάρισα - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Καρσιώτης (Κορινθίας)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου
19:30 Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Καραβασίλης (Καβάλας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης