Γκολ και φάσεις από AEL FC ARENA και «Ζωσιμάδες» (vid)

Δείτε από το Onsports τα στιγμιότυπα και τα γκολ από τους πρώτους αγώνες του Σαββάτου (28/10) για την 9η αγωνιστική της Super League.

Η ΑΕΛ πήρε σπουδαία νίκη με 1-0 κόντρα στον Λεβαδειακό χάρη στο γκολ του Ναζλίδη στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων και στους «Ζωσιμάδες» ο ΠΑΣ Γιάννινα, για δεύτερο σερί εντός έδρας παιχνίδι πανηγύρισε τη νίκη με ανατροπή, μετά το 2-1 επί της Κέρκυρας.

Δείτε το γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα ΑΕΛ-Λεβαδειακός πατώντας εδώ.
Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα-Κέρκυρα πατώντας εδώ.

Έτσι σχολίασε ο Σαββίδης το πέναλτι που πήρε ο ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο! (pic)
Αυτό είναι το άγχος του ΠΑΟΚ σύμφωνα με τον Λουτσέσκου
Απίστευτος τραυματισμός στο ανατριχιαστικό φιλικό για τον Ευγένιο Γκέραρντ! (pic)
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1: Γκολ και φάσεις του αγώνα
Κοινωνικό μέρισμα: Τι αλλάζει στα κριτήρια, ποιοι το δικαιούνται και πώς θα πάρουν τα χρήματα
Κοινωνικό μέρισμα: Κατατέθηκε στη Βουλή - Οι λεπτομέρειες για τα κριτήρια και τους δικαιούχους
Οικογενειακή τραγωδία στo Ρέθυμνο: Σκότωσε τον 21χρονο αδερφό του και αυτοκτόνησε
Βασίλης Δήμας: Το «next big thing» με αποδείξεις
Περισσότερα
Παρακολουθήστε από το Onsports τις καλύτερες φάσεις του αγώνα ΠΑΟΚ-Ατρόμητος…
Τα γκολ και οι φάσεις των αγώνων της 4ης αγωνιστικής (vid)
Όλη η αγωνιστική δράση του σαββατοκύριακου στην Football League σε…
Super League: Τα γκολ και οι φάσεις των αγώνων της Κυριακής (19/11)
Δείτε από το Onsports όλα τα γκολ και τις καλύτερες…
Αυτό είναι το απίθανο γκολ του Μοράρ που δεν φτάνει να το δεις μόνο μια φορά! (vid)
Ο Ρουμάνος επιθετικός του Παναιτωλικού πέτυχε στους «Ζωσιμάδες» του γκολ…
Super League: Γκολ και φάσεις από τους αγώνες του Σαββάτου (18/11)
Παρακολουθήστε από το Onsports όλα τα γκολ και τις καλύτερες…