Μπεργκ: «Σημαντικός ο βαθμός»

Ο Μάρκους Μπεργκ μίλησε για τις δυσκολίες του εκτός έδρας αγώνα με τον Πανιώνιο και ότι η ισοπαλία ήταν ένα κέρδος.

Αναλυτικά ο Σουηδός τόνισε: «Ήταν δύσκολο παιχνίδι, που έγινε ακόμη πιο δύσκολο από τη στιγμή που μείναμε τόσο νωρίς με 10 παίκτες. Στο πρώτο ημίχρονο όμως παίξαμε αρκετά καλά και θα μπορούσαμε να κάνουμε κι άλλες ευκαιρίες και να σκοράρουμε ένα ακόμα γκολ.

Ήταν σημαντικό που προηγηθήκαμε, αλλά στο δεύτεrο ημίχρονο αρχίζαμε να κουραζόμαστε, αφού δεν ήταν εύκολο να παίζεις τόση ώρα με παίκτη λιγότερο».

Διαβάστε περισσότερα στο Leoforos.gr

Conference League, Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός 2-3 πέν. (1-0): Ιστορική πρόκριση στα ημιτελικά
ΠΑΟΚ-Μπριζ 0-2: Αξεπέραστο εμπόδιο οι εξαιρετικοί Βέλγοι
ΕΠΟ: «Ουδέποτε ετέθη θέμα θετικού δείγματος διεθνούς ποδοσφαιριστή»
Conference League: Ο Μαρτίνες δε χάνει στα πέναλτι, πρόκριση για Άστον Βίλα!