Πανθρακικός - Πανιώνιος: Διακοπή ελέω… σκότους στην Κομοτηνή

Στο… σκοτάδι βυθίστηκε το ΔΑΚ Κομοτηνής κατά τη διάρκεια του αγώνα του Πανθρακικού με τον Πανιώνιο, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Super League.

Συγκεκριμένα, στο 80ο λεπτό της αναμέτρησης, όπου οι «πράσινοι» είχαν πάρει… κεφάλι στο σκορ 1-0 με το πέναλτι του Ιγκόρ στο 59’, οι πυλώνες του γηπέδου έσβησαν, με αποτέλεσμα να διακοπεί το ματς για σχεδόν 11 λεπτά.

Ο λόγος της συσκότισης έχει να κάνει με την έντονη βροχόπτωση που έπληξε την Κομοτηνή στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα και προκάλεσε μπλακ άουτ στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο της πόλης. Ωστόσο, έπειτα από σχεδόν 11 λεπτά, το ρεύμα επανήλθε και συνεχίστηκε κανονικά το ματς.

Ξενέρωσα τη ζωή μου κάνοντας το Αθήνα-Θεσσαλονίκη με ΙΧ
Τρίποντο-ΕΠΟΣ από Μαρκάνεν (video)
AEK-Κέρκυρα 3-1: Τα γκολ και οι φάσεις του αγώνα (video)
Χιμένεθ: «Το ρόστερ είναι μικρό για τρεις διοργανώσεις»
Κοινωνικό μέρισμα: Τελικές οδηγίες στους δικαιούχους λίγο πριν λήξει η προθεσμία
Κωνσταντινούπολη: Τούρκοι εθνικιστές εισέβαλαν στην Αγία Σοφία για να προσευχηθούν - Δείτε βίντεο
Μάκης Δημάκης: Νέα δισκογραφική «στέγη» - Δείτε το πρώτο του video clip
Έκρηξη βόμβας στη «καρδιά» της Νέας Υόρκης - Πληροφορίες για τραυματίες (pics&vids)