Λεβαδειακός-Καλλιθέα: «Φωτιά» με 2 γκολ σε 10λεπτά και μυθικό σουξέ στο ημίχρονο (video)

Τρομερό πρώτο δεκάλεπτο με δύο γκολ στο Λεβαδειακός-Καλλιθέα.

Εκκίνηση «φωτιά» στο ντέρμπι του Β' Ομίλου της Super League 2 ανάμεσα στον Λεβαδειακό και την Καλλιθέα.

Ο Νίλι με γκολάρα άνοιξε το σκορ στο 7', ενώ ο Ευαγγέλου ισοφάρισε δύο λεπτά αργότερα.

Οι δύο ομάδες μετά τα γρήγορα γκολ πάντως δεν έκαναν... φάση και πήγαν στα αποδυτήρια με 1-1.

Στο ημίχρονο μάλιστα και λίγο πριν ξεκινήσει το δεύτερο 45λεπτο στη Λιβαδειά από τα μεγάφωνα του γηπέδου ακούστηκε και το σουξέ της Ελεωνόρας Ζουγανέλη «Κάπου σε εχω ξαναδεί».

Δείτε τα γκολ:

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Κρίνεται ο τίτλος στη Volley League γυναικών | Πού θα δείτε το Game 5
Στέφανος Τσιτσιπάς και Μαρία Σάκκαρη αγωνίζονται στο Madrid Open - Η ώρα και το κανάλι των αγώνων
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε τoυς αγώνες επιβίωσης στη Super League
Ο... τελικός ΠΑΟΚ - ΑΕΚ κι ο «μύθος» Πετρούνιας: Τα πρωτοσέλιδα των αθλητικών εφημερίδων