Βέροια: Με απουσίες για τη συνέχιση του σερί κόντρα στον ΠΑΟΚ Β

Η αποστολή της Βέροιας για το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ Β.

Συνέχεια στη νικηφόρα πορεία της προς τη Super League θέλει να δώσει η Βέροια, η οποία υποδέχεται το Σάββατο (26/2, 17:00) τον ΠΑΟΚ Β.

Ο Παύλος Δερμιτζάκης δεν υπολογίζει στα πλάνα του τους Μπουκουβάλα, Μυστακίδη και Άντεμ, ενώ εκτός αποστολής έμειναν και οι Τσιμόπουλος, Τασιόπουλος, Ισαακίδης, Μπαϊντού, Περδίκης.

Στην αποστολή της Βέροιας συμπεριλήφθηκαν οι: Βελλίδης, Παπαδόπουλος, Μουχάλης, Μαραγκός, Σκόνδρας, Δημόπουλος, Παπαχρήστος, Πεταυράκης, Οικονόμου, Κάτσε, Γαβριηλίδης, Μπλέτσας, Κουατένγκ, Ορφανίδης, Μούργος, Πόζογλου, Καπνίδης, Φοφανά, Πασάς και Γιακουμάκης.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»