Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου 2-2: Τα στιγμιότυπα της χορταστικής ισοπαλίας (video)

Δείτε πώς Πανσερραϊκός και Ολυμπιακός Βόλου αναδείχτηκαν ισόπαλοι 2-2.

Συναρπαστικό παιχνίδι έγινε στις Σέρρες, ανάμεσα στον Πανσερραϊκό και τον Ολυμπιακό Βόλου, που έληξε ισόπαλο 2-2.

Στο 24’ ο Κανίς άνοιξε το σκορ για τους Σερραίους και στο 27’ ο Μαρκιόνι είχε δοκάρι σε εκτέλεση φάουλ. Στο 31’ όμως ο Κουντουριώτης ισοφάρισε για τον Ολυμπιακό Βόλου και στο 44’ ο Μπάτροβιτς έκανε το 1-2. Στο 56’ ο Κανίς και πάλι ισοφάρισε σε 2-2, με το σκορ να μην αλλάζει ως το φινάλε, παρά τις αρκετές ευκαιρίες και των δύο ομάδων.

Δείτε τις καλύτερες φάσεις…

Super League: Ντέρμπι ΠΑΟΚ - ΑΕΚ με φόντο τη στέψη ή την παράταση - Το πρόγραμμα και η βαθμολογία
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (28/04) - Πού θα δείτε το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ και τη Super League