Αστέρας Μαγούλας: Ανακοίνωσε Γκόγκα

Εμπειρία και δύναμη πρόσθεσε στην επιθετική της γραμμή η ομάδα της Μαγούλας, αφού απέκτησε τον 33χρονο επιθετικό, Σάκη Γκόγκα.

Ο έμπειρος φορ την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στον Εθνικό Γαζώρου και θα συνεχίσει να παίζει στη Football League, αλλά με τη φανέλα του Αστέρα Μαγούλας. Παράλληλα, ο σύλλογος της Δυτικής Αττικής διέψευσε πως υπάρχει ενδιαφέρον για την απόκτηση του Γιώργου Ζαχαρόπουλου ενώ έγινε γνωστό πως το βράδυ (20:00) της Πέμπτης (11/07) στο δημαρχείο της Μαγούλας θα γίνει η ΓΣ του Αστέρα.

Η ανακοίνωση:

«Ο Αστέρας Μαγούλας ανακοινώνει την συμφωνία του με τον 33χρονο επιθετικό Γκόγκα Αθανάσιο, ο οποίος θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στον σύλλογο στην παρθενική του συμμετοχή στο Πρωτάθλημα της Football League, ενώ την περασμένη σεζόν αγωνιζόταν στον Εθνικό Γαζώρου.

Επίσης ο Αστέρας Μαγούλας διαψεύδει επίσημα οποιαδήποτε φημολογία περί ενδιαφέροντος του για τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Ζαχαρόπουλο καθώς ο εν λόγω ποδοσφαιριστής ουδέποτε απασχόλησε τα μεταγραφικά πλάνα του συλλόγου μας».

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα