Δόξα Δράμας: Φιλική νίκη (2-0) στο Σιδηρόκαστρο

Η Δόξα Δράμας επικράτησε 2-0 του Εθνικού Σιδηροκάστρου σε φιλική αναμέτρηση.

Αν και είχε απέναντί της είχε μία ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας, η ομάδα του Εθνικού Σιδηροκάστρου στάθηκε πολύ καλά κόντρα στη Δόξα Δράμας και ηττήθηκε με 2-0. Τα γκολ των φιλοξενούμενων σημείωσαν οι Ρούσεφ (στο 74’ με εκτέλεση φάουλ), Κοντέων (στο 87’ με κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ρούσεφ).

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: Γαβριηλίδης, Φίλων, Πετρίδης, Πασχαλούδης, Φιλιππίδης, Ρούμπος, Στόϊκος(24΄ Γιαλαμής), Μουτίδης, Ασλανίδης, Γαϊδαρτζής, Τσεμπερίδης. Έπαιξαν και οι: Μπαντοτάκης, Βλαχόπουλος, Καρυπίδης, Μπουζούρας, Τζήμας, Παναγιωτίδης, Καρπαθάκης, Ρόβας, Κουτογλίδης.

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ: Γουμάγιας, Στεργιανός, Κοντέων, Αγτζίδης, Σικαλιάς, Ταραλίδης, Χιντασέλι, Ιντζόγλου, Καπνίδης, Κάπελ, Κανετίδης. Αγωνίστηκαν και οι:
Κωνσταντέλος, Ρούσεφ, Κάσσος, Αθανασιάδης, Γελαδάρης, Πουλάκος, Γκαρακλίδης, Αμανατίδης, Κορκοτζέλος.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»