Πλατανιάς: Με 21 παίκτες στην αποστολή

Ο προπονητής του Πλατανιά, Γιάννης Χατζηνικολάου άφησε εκτός αποστολής μόνο τον τερματοφύλακα Γκολέμη.

Την επιστροφή στις νίκες έπειτα από την ήττα (1-0) από την Καλλιθέα θα κυνηγήσει την Κυριακή (24/06, 19:00) ο Πλατανιάς απέναντι στην Παναχαϊκή. Οι Χανιώτες έχουν νικήσει φέτος δύο φορές τους Αχαιούς στην Πάτρα και θέλουν το εντός έδρας τρίποντο για να έχουν ελπίδα αναρρίχησης στην 1η θέση των play off.

Αγωνιστικά προβλήματα για τον τεχνικό, Γιάννη Χατζηνικολάου δεν υπάρχουν. Στην αποστολή συμπεριλήφθηκαν 21 ποδοσφαιριστές και ο μοναδικός που αποκλείστηκε ήταν ο τερματοφύλακας Γκολέμης.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»