Ολυμπιακός: Στο «Ολντ Τράφορντ» ο Βαγγέλης Μαρινάκης

Στο «Ολντ Τράφορντ» βρίσκεται ο Βαγγέλης Μαρινάκης, όπου παρακολουθεί τον αγώνα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τη Νότιγχαμ Φόρεστ για την Premier League.

Ο Ολυμπιακός αγωνίζεται την Τετάρτη (28/12) με τον Αστέρα Τρίπολης στο Φάληρο, ωστόσο ο Βαγγέλης Μαρινάκης βρέθηκε στο Μάντσεστερ και το «Ολντ Τράφορντ», μια μέρα νωρίτερα.

Ο ιδιοκτήτης της Νότιγχαμ Φόρεστ θέλησε να δει από κοντά την αναμέτρηση της ομάδας του κόντρα στη Γιουνάιτεντ και ο τηλεοπτικός φακός τον... συνέλαβε να είναι δυσαρεστημένος τη στιγμή, που οι φιλοξενούμενοι έχαναν με 2-0.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα