Γ' Εθνική: Πρόκριση με εξάρα για την ΑΕ Μοσχάτου (videos)
ΑΕ Μοσχάτου

Η ΑΕΜ έκανε ποδαρικό με το δεξί στη νέα σεζόν επικρατώντας στο "Νίκος Γόδας"των Νέων Ευγένειας με 6-0 για την 4η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΠ.

Οι γηπεδούχοι είχαν την πρώτη ευκαιρία του αγώνα με τον Σαράκο αλλά ο Σταματόπουλος ήταν σε ετοιμότητα.

Απο κει και πέρα, οι παίκτες της AEM ανέλαβαν δράση και έκλεισαν το ημίχρονο προηγούμενοι με 3-0 χάρις στα γκολ των Ψυχογιού (14'-41') και Πασαλίδη (22') με πέναλτι που κέρδισε ο Μπορι.

Στο β ημίχρονο, οι παίκτες του Τζουμερκιώτη είχαν άλλα τρία γκολ να γράφουν στην ιστορία του αγώνα με τους Κουτσούμπα στο 62', Ποιμενίδη στο 74' και Νιζάμη στο 88' .

Σπανάκη: Το κλειδί της επιτυχίας ήταν η σοβαρότητα και η σταθερότητα
Κολύμβηση: Πανελλήνιο ρεκόρ η Βασιλάκη
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: Στο πλευρό της ο κόσμος | Φίλοι της «Ένωσης» υποδέχθηκαν την ομάδα στο αεροδρόμιο
Στράτος Σεφτελής: Τη Μ. Τρίτη το «τελευταίο αντίο» στον δημοσιογράφο - Η παράκληση της οικογένειας