Τουρκία: Πανέμορφο γκολ από τον Χατζηγιοβάνη - Σκόραρε για 2ο σερί παιχνίδι (video)

Ο Τάσος Χατζηγιοβάνης σκόραρε στο ματς Κυπέλλου της Ανκαραγκουτσού απέναντι στην Αμέντ και βρήκε δίχτυα για δεύτερο σερί παιχνίδι.

Το δεύτερο τέρμα του στη σεζόν πέτυχε ο Τάσος Χατζηγιοβάνης στην Τουρκία.

Ο Έλληνας μεσοεπιθετικός σκόραρε στο ματς Κυπέλλου της Ανκαραγκιουτσού απέναντι στην Αμεντσπόρ, διαμορφώνοντας το 5-0 με πανέμορφο πλασέ.

Μάλιστα, το πρώτο γκολ του πρώην άσου του Παναθηναϊκού είχε έρθει πριν από τέσσερις ημέρες, στον αγώνα πρωταθλήματος της Ανκαραγκιουτσού με την Κασίμπασα (1-1).

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»