Premier League: Με ιστορικό γκολ και Μαρινάκη στις εξέδρες μεγάλη νίκη για Νότιγχαμ (video)
Twitter/Nottigham

Mε τον Βαγγέλη Μαρινάκη να είναι στις εξέδρες η Νότιγχαμ Φόρεστ πήρε ιστορική νίκη κόντρα στην Γουέστ Χαμ

Την πρώτη της νίκη στην Premier League μετά από 23 χρόνια σημείωσε η Νότιγχαμ Φόρεστ, που επικράτησε της Γουέστ Χαμ στο «Σίτι Γκράουντ» με 1-0, σε αναμέτρηση για την 2η αγωνιστική του αγγλικού πρωταθλήματος.

Η ομάδα του Βαγγέλη Μαρινάκη που βρέθηκε στις εξέδρες μαζί με τον Καρεμπέ προηγήθηκε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με τέρμα του Αβονίγι και κατάφερε να κρατήσει το αποτέλεσμα, αφού ο Ντιν Χέντερσον απέκρουσε πέναλτι του Ντέκλαν Ράις στο 65΄.

Eurojackpot: Αντίστροφη μέτρηση για την κλήρωση των 63 εκατ. ευρώ
Στις 6 Ιουνίου η ψηφοφορία για κατάργηση του VAR!
Ρεπόρτερ της ΕΡΤ κατά Τερίμ: «Το είχα πει ότι δεν θα πήγαινε καλά η ομάδα»
Παναθηναϊκός: Και επίσημα παρελθόν ο Φατίχ Τερίμ - Το «αντίο» του Τούρκου