Προκριματικά Κατάρ 2022: Μυθικό γκολ ο Κέιν! (Video)

Προκριματικά Κατάρ 2022: Χατ τρικ σε ένα ημίχρονο για τον Χάρι Κέιν με το τρίτο να είναι απλά γκολάρα!

Εκπληκτικά πράγματα απ’ τον Χάρι Κέιν! Ο Άγγλος στράικερ ήταν ο οδηγός των «λιονταριών» στο εκπληκτικό πρώτο ημίχρονο κόντρα στην Αλβανία. Με το σκορ να είναι στο 5-0 και τον σούπερ σταρ της Τότεναμ να έχει σημειώσει τα τρία απ’ τα τέρματα της ομάδας του!

Το τρίτο απ’ αυτά, ήταν απλά πανέμορφο! Από κόρνερ, η μπάλα του ήρθε σε δύσκολο ύψος και λίγο πιο πίσω απ’ το σημείο που βρισκόταν. Τι έκανε; Γυριστό πάνω στην κίνηση και άφησε τους πάντες με ανοιχτό το στόμα!

Δείτε την γκολάρα του Χάρι Κέιν:

Άννα Κορακάκη: Εκτός τελικού στο αεροβόλο πιστόλι στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Σκοποβολής
Αντσελότι:« Αύριο ο Κουρτουά, με Μπάγερν θα παίξει ο Λούνιν»
Europa Conference League: O Ελ Κααμπί MVP των πρώτων ημιτελικών
EURO 2024: Η UEFA άναψε το πράσινο φως για 26 παίκτες