Premier League: Δεν «Χ»άρηκε καμία από τις Μπέρνλι, Φούλαμ (video+photos)

Premier League: Η Φούλαμ έμεινε όρθια και πήρε βαθμό εκτός έδρας από τη Μπέρνλι με σκορ 1-1.

Η Μπέρνλι και η Φούλαμ έμειναν στο 1-1 στο «Ταρφ Μουρ» σ’ εξ αναβολής αναμέτρηση της 17ης αγωνιστικής.

Ένα αποτέλεσμα που δεν ευνοεί καμία ομάδα και ειδικά τους φιλοξενούμενους, που παραμένουν στην επικίνδυνη ζώνη. Η Μπέρνλι με τη σειρά της απέτυχε να απομακρυνθεί κι άλλο από τις τελευταίες θέσεις.

Η Φούλαμ πήρε το προβάδισμα με τον Αϊνά στο στο 49’, όμως, η Μπέρνλι απάντησε άμεσα. Στο 52’ ο Μπαρνς εκμεταλλεύτηκε μια αμυντική αδράνεια και ισοφάρισε έπειτα από γύρισμα του Ροντρίγκες. Το 1-1 έμελλε να είναι και το τελικό σκορ.

Σέφιλντ Γιουν.    11

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα