ΟΦΗ-ΝΠΣ Βόλος 1-1: Η βολιώτικη πρόκριση στο Ηράκλειο (photos+video)

ΟΦΗ-ΝΠΣ Βόλος: Στα προημιτελικά του Κυπέλλου βρίσκονται οι Βολιώτες μετά την ισοπαλία 1-1 κόντρα στους Κρητικούς στο «Γεντί Κουλέ».

Η ομάδα του Γιώργου Σίμου ευτύχησε να προηγηθεί στην πρώτη καλή στιγμή που δημιούργησε στα αντίπαλα καρέ και στο 12’ ο Σαρδινέρο νίκησε τον Γκαραβέλη για το 1-0.

Όμως, η χαρά των γηπεδούχων δεν κράτησε για πολλά λεπτά, καθώς επτά λεπτά αργότερα, οι φιλοξενούμενοι βρήκαν την… απάντηση και με τον Δουβίκα, ο οποίος «έγραψε» το 1-1 και έδωσε την πρόκριση στον Βόλο.

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του ΟΦΗ-ΝΠΣ Βόλος

Conference League: Βγαίνουν τα εισιτήρια του τελικού για τους οπαδούς του Ολυμπιακού - Η διαδικασία
Το ΟΑΚΑ της νέας εποχής: Μουσείο του Παναθηναϊκού, σουίτες, μαγαζιά και πολλές ακόμα αλλαγές (pics)
Νέα ενισχυμένη προσφορά* δωρεάν χωρίς κατάθεση από το Pamestoixima.gr
Premier League: Ψηφίζουν οι ομάδες για το αν θα διατηρηθεί ή όχι το VAR την επόμενη σεζόν