Ραιδεστός τεσσάρων αστέρων

Την ήττα με 1-4 γνώρισε ο ΠΑΟΚ Κοζάνης από τον Αστέρα Ραιδεστού για την 6η αγωνιστική της Γ κατηγορίας.

Με τέσσερα γκολ επισφράγισε ο Αστέρας Ραιδεστού την νίκη του επί του ΠΑΟΚ Κοζάνης. Το ημίχρονο τελείωσε με προβάδισμα για την ομάδα της Ραιδεστού 0-1 με γκολ της Καρκατζίνου στο 40’, ενώ στην επανάληψη το γκολ της Τσακιρίδου στο 47’ μαζί με τα δύο τέρματα που σημείωσε η Γκόγκα (55’, 76’) έδωσαν την νίκη στην μακεδονική ομάδα. Η Κοζάνη μείωσε με γκολ της Πεχλιβανίδου στο 79 διαμορφώνοντας το τελικό 1-4.

ΠΑΟΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Παπαδοπούλου Ε., Μαυρουδή (67’ Μίντζα), Παρδάλη, Καρανίκου, Μπλιάγκου, Μπιμπίρη, Ζυμαρά, Παπαγερίδου, Παναγιωτίδου, Κουτούλα (46’ Βαδέσιου), Πεχλιβανίδου

ΑΣΤΗΡ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ Χρυσογονίδου, Χουτουριάδου, Ησαΐα, Παπαδοπούλου, Μάινου, Ναλμπάντη( 77’ Παυλίδου), Ζαμπουρίδου, Γκόγκα, Καρκατζίνου, Κοκκινοπλύτη (85’ Διονυσιάδου), Τσακιρίδου