Λαμία – Πυργετός 1-1

Αφησε βαθμούς ο Πυργετός στη Λαμία όπου ήρθε ισόπαλος με την ομώνυμη ομάδα (1-1 ) και είδε τον Οικονόμο να ξεφεύγει στη βαθμολογία.

Ο Πυργετός δεν βρέθηκε σε καλή ημέρα και κινδύνεψε ακόμα και με ήττα. Ο Πάνος άνοιξε το σκορ στο 41ο λεπτό για λογαριασμό της Λαμίας και ο Πυργετός πήρε την ισοπαλία δέκα λεπτά πριν τη λήξη (80’) χάρη στο γκολ του Γκουγκούδη.

ΛΑΜΙΑ: Λέντας, Πάνος (75΄ Ματζίκος), Παππάς, Μαδούρας, Κάππος, Ζιάκας Γ(85΄ Χριστόπουλος), Αναστασίου, Κουτρομάνος, Λαΐνας(89΄ Νάσιος), Παντελής, Τσούκαλος.

ΠΥΡΓΕΤΟΣ: Μπρέλλας, Γκουγκούδης, Παγκαρλιώτας, Στούμπος (65΄ Κρούτης), Πολύζος, Κουρδής, Τριτάρης, Στυλιανός, Στύλος, Παρμαξίδης(46΄ Κόκκινος), Τριχιάς(55΄ Ζαφειρίου).

AEK: Το συγκινητικό σχόλιο Αραούχο στους οπαδούς
Survivor: Ποιος κερδίσει το σημερινό έπαθλο
Παναθηναϊκός: Δεν παίζει στην Τούμπα ο Λέτο
ΠΑΟΚ: Απάντησε στην ΑΕΚ ο Κυριάκος
Κωνσταντίνος Μητσοτάκης: Πέθανε πλήρης ημερών ο πρώην πρωθυπουργός
Τρία συστατικά με αντικαρκινική δράση & σε ποιες τροφές θα τα βρείτε
Καιρός EMY: Ισχυρές βροχές και καταιγίδες σήμερα - Πού θα σημειωθούν τα καιρικά φαινόμενα
Συναγερμός στο Λονδίνο: Εκκενώθηκε το θέατρο Old Vic (photos+videos)