Αχιλλέας Καμαρών – Κυπαρισσία  2-3

Αχιλλέας Καμαρών – Κυπαρισσία 2-3

Μεγάλη εκτός έδρας νίκη πέτυχε η Κυπαρισσία στις Καμάρες, καθώς επικράτησε με 2-3 του Αχιλλέα Καμαρών.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν μόλις στο 2ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Μουροσάνου . Αμεση ήταν η απάντηση για τον Αχιλλέα, καθώς ο Παπαδιονυσίου ισοφάρισε στο 10ο λεπτό. Στο 46’ ο Παναγόπουλος σημείωσε το 1-2, όμως ο Ραμπαβίλας στο 70ο λεπτό ισοφάρισε. Το νικητήριο τέρμα φια την Κυπαρισσία πέτυχε ο Μουροσάνου στο 85 και διαμόρφωσε το τελικό 2-3.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ: Μπαλτιμάς, Στεφανόπουλος, Καυγάς, Ρίτης, Παπαδιονυσίου, Θεοδωρόπουλος, Τριανταφύλλου, Γ. Καραϊνδος, Δ. Καραϊνδος, Ραμπαβίλας, Τέμπος

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Μπίζος, Μπούρδος, Καταβάτης, Γεωργόπουλος, Στρατηκόπουλος, Δασκαλάκης, Λυδιώτης, Μανδραμπίλιας, Σιγέρης, Δαραμάρας,Παναγόπουλος, Ανδρούτσης