Άρσεναλ: Έξαλλοι οι οπαδοί με τον Νταβίντ Λουίζ (videos)

«Τρελάθηκαν« οι οπαδοί της Άρσεναλ, μετά τη νέα τραγική εμφανίση του Νταβίντ Λουίζ.

Η Αρσεναλ γνώρισε την βαριά ήττα με 3-0 από την Μάντσεστερ Σίτικαι τα φώτα έπεσαν στον Νταβίντ Λουίζ. Οχι όμως για τις αμυντικές του ικανότητες αλλά για την τραγική εμφάνιση που πραγματοποίησε στον αγώνα, με τους «πολίτες».

Ενα ματς το οποίο θα ήθελε γρήγορα να ξεχάσει, ο Βραζιλιάνος στόπερ ο οποίος τόνισε πως αναλαμβάνει την ευθύνη γι' αυτή την ταπεινωτική ήττα.

Βέβαια, οι φίλοι των «κανονιέρηδων», βλέποντας την εικόνα στην άμυνα της ομάδας τους, δεν μπορούσαν να πιστέψουν στα μάτια τους.

Συγκεκριμένα, ο Troopz, υπεύθυνος του Arsenal TV, δεν κατάφερε να συγκρατήσει τον εκνευρισμό του για τα όσα έβλεπε από τον Νταβίντ Λουίζ στην αναμέτρηση με την Σίτι.

Δείτε τα βίντεο:

Επαφές της Τσέλσι με Έβερτον για Πίκφορντ!
Ρεμς: Κοινή συναινέσει «διαζύγιο» με τον Στιλ
Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό