Εύκολα ο Οδυσσέας Γλυφάδας

Η καλή εμφάνιση του Οδυσσέα Γλυφάδας σε συνδυασμό με την κούραση της Πανσερραϊκής έφερε το 6-1.

Πολύ καλή εμφάνιση έκαναν σήμερα (23/1) τα κορίτσια του Οδυσσέα Γλυφάδας που επικράτησαν με 6-1 της Πανσερραϊκής. Το σκορ άνοιξε η Κατσαΐτη στο 5’ ενώ στο 9’ ισοφάρισε η Πανίδου κάνοντας το 1-1. Στο δεύτερο ημίχρονο τα κορίτσια της Πανσερραϊκής φάνηκαν πολύ κουρασμένες με αποτέλεσμα στο 64’ η Κόσοβα να σκοράρει το δεύτερο γκολ για τις γηπεδούχους κάνοντας το 2-1. Πέντε λεπτά ήταν αρκετά για τα κορίτσια της Γλυφάδας  και στο 69’ η Μακρή έκανε το 3-1. Το παιχνίδι συνεχίστηκε με τον ίδιο ρυθμό κάνοντας τις γηπεδούχους να έχουν το πλεονέκτημα συνεχίζοντας με άλλα τρία γκολ, τα οποία πέτυχαν η Ζαπανίδου στο 73’, η Μπαροτσάκη στο 86’ και η για ακόμα μια φορά η Ζαμπανίδου στο 88’.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Βαΐτση, Γαβαλά, Δούκα, (Ζαπαδιώτη 70΄), Λάμπρου, (Μαρνάρα 56΄), Παπακώστα, Μακρή, Γαργαρέτα, Κόσοβα, Μοσχοφίδα, Κουτραφούρη, (Μπαροτσάκη 79΄), Κατσαΐτη.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ: Αναστασάκη, Ζαφειροπούλου, Χουλοζίδου, Σαββοπούλου, Καραούλη, Μπιζεριανίδου, Νέττη, Γεωργούλα, Εξαδαχτύλου, Πανίδου