Εράνη Φ. – Αστ. Μαχαιράδου  2-1

Εράνη Φ. – Αστ. Μαχαιράδου 2-1

Αγχωτική νίκη απέναντι σε ένα δυνατό αντίπαλο,όπως ο Αστέρας Μαχαιράδου, πέτυχε η ομάδα της Εράνης.

Η γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και μετά από αρκετές χαμένες ευκαιρίες κατάφεραν να προηγηθούν με πλασέ του Γεωργιόπουλου στο 29ο λεπτό.

Η ισοφάριση για τον Αστέρα Μαχαιράδου, ήρθε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με ωραίο σουτ του Πάτρα.

Το τελικό 2-1 διαμόρφωσε ο Μουρούσιας στο 65ο λεπτό με ωραίο πλασέ στην κίνηση, από το ύψος του πέναλτι.

ΕΡΑΝΗ: Αθανασόπουλος, Ντινιώτης, Γιάννης, Καραχάλιος, Δασκαλάκης, Κώτσος, Γεωργιόπουλος Θ., Γεωργιόπουλος Αγγ., Ανδρεόπουλος, Παναγιωτίδης, Μουρούσιας

ΑΣΤΕΡΑΣ: Ρίκος, Πάστρας, Αντίοχος Χ., Προκόπης, Καλαμαράς, Αρκαδιανός, Παπαδάτος, Τζιαφέρης, Τσάνης, Ματαράγκας, Κακολύρης

Φραντσέσκο Τότι: Μια καριέρα γεμάτη αριθμούς!
Μπλατ: Γελοίο αυτό που συμβαίνει
Λέτο: Αύριο ίσως να είναι το τελευταίο μου παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό
Κρούση της Πόρτο σε Κονσεϊσάο
Λουκάς Παπαδήμος - ΕΛ.ΑΣ.: Εξετάζεται το ενδεχόμενο το «αόρατο» τρομο-δέμα να πέρασε από τη Βουλή