Πρόβλημα με Ράμος

Χωρίς τον Σέρχιο Ράμος θα παραταχθεί η Ρεάλ στην αναμέτρηση της Δευτέρας (15/4) με τη Λεγανές, για την 32η αγωνιστική του ισπανικού πρωταθλήματος.

Ο αρχηγός των «μερένγκες» έχει υποστεί θλάση πρώτου βαθμού στο αριστερό γαστροκνήμιο και ξεκίνησε αποθεραπεία, με στόχο να είναι έτοιμος το συντομότερο δυνατό. Σύμφωνα με εκτιμήσεις του ισπανικού Τύπου, ο διεθνής σέντερ μπακ θα μείνει 1-2 εβδομάδες εκτός δράσης, όπερ σημαίνει ότι πιθανότατα θα χάσει και το παιχνίδι της 33ης αγωνιστικής με την Αθλέτικ Μπιλμπάο (21/4), ενδεχομένως και το επόμενο ματς με την Εϊμπαρ (25/4).

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»