Γ’ Εθνική: Αναβολές στα… εξ αναβολής

Δύο παιχνίδια που επρόκειτο να γίνουν την Τετάρτη (16/01) αναβλήθηκαν εκ νέου.

Η κακοκαιρία δεν επιτρέπει σε κάποια παιχνίδια να διεξαχθούν ακόμη μια φορά. Δύο αναμετρήσεις που μετατέθηκαν από την Κυριακή (13/01) την Τετάρτη (16/01) σε 2ο και 4ο όμιλο, αναβλήθηκαν εκ νέου.

Ο λόγος για το Ερμής Αμυνταίου-ΑΠΕ Λαγκαδά του 2ου ομίλου και το Μετέωρα-Αστέρας Ιτέας του 4ου ομίλου. Όλα δείχνουν πως θα οριστούν για την Τετάρτη 30/1.

Παράλληλα, η ΕΠΟ όρισε το παιχνίδι ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Εικοσιμίας για τον 8ο όμιλο, το οποίο αναβλήθηκε λόγω απαγορευτικού απόπλου από την Κεφαλονιά, για την Τετάρτη 23/1 στις 11:00.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»