Premier League: «Ξέρανε» την Γιουνάιτεντ ο Μπάρκλεϊ (video)

Με ένα γκολ του Μπάρκλεϊ στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων η Τσέλσι γλύτωσε την ήττα (2-2) κόντρα στην Γιουνάιτεντ

Ενα γκολ του Μπάρκλεϊ στο 6΄ λεπτό των καθυστερήσεων επέτρεψε στην Τσέλσι να ισοφαρίσει σε 2-2 και να αποφύγει έτσι την ήττα μέσα στο Λονδίνο από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, σκαρφαλώνοντας μόνη, τουλάχιστον προσωρινά στην κορυφή της Premier League. Μία κεφαλιά του Αντόνιο Ρούντινγκερ έδωσε νωρίς (21΄) στην ομάδα του Σάρι το προβάδισμα στο σκορ. Ομως η Γιουνάιτεντ του Μουρίνιο επέστρεψε και με δύο γκολ του Μαρσιάλ στο δεύτερ ημίχρονο (55',73΄) έκανε την ανατροπή, που μπόρεσε να κρατήσει μέχρι τις καθυστερήσεις και το γκολ του Μπάρκλει.

ΑΕΚ: Ο Ζίνι υποβλήθηκε σε επέμβαση στους κοιλιακούς
Ολυμπιακός: Η έκπληξη Μεντιλίμπαρ με παίκτη από Κ19 στην αποστολή
ΑΕΛ: Όταν το «αλογάκι» έκανε... σούζα και έγραψε ιστορία! (photos+videos)
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός: «Συναρπαστική στιγμή ο ημιτελικός», σύμφωνα με τον Έμερι