Οδυσσέας Ν.-Αστέρας Ρόκκα 1-4

Επιβλητική νίκη με 4-1 πήρε ο Αστέρας Ρόκκα επί του Οδυσσέα στο Νυδρί, τερματίζοντας στη δεύτερη θέση του 5ου ομίλου.

Το σκορ για τους φιλοξενούμενους άνοιξε ο Μπαλάφας στο 35’ για να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του ο Μάλλιος ένα λεπτό πριν εκπνεύσει το πρώτο ημίχρονο.
Το 3-0 έγραψε στο 65’ και πάλι ο Μπαλάφας, ενώ ο Λαζανάς μείωσε για τους γηπεδούχους στο 83’. Το τελικό 4-1 σημείωσε ο Χούσος ένα λεπτό αργότερα.

ΟΔΥΣΣΕΑΣ: Καραγκούνης, Βρακατσέλης, Μπόλλος, Κοντοπρίας, Μητρόπουλος, Σχίζας, Καλογερής, Μανουσάκης, Ματούλας, Λαζανάς, Σαβ. Γαζής (46' Ζουριδάκης).

ΑΣΤΕΡΑΣ: Ντεκούλης, Ζίγγερης, Καραθανάσης, Τσιφλίδης, Παπαρούνης, Χούσος, Λαζαρίδης (80' Παπαγιάννης), Τάτσης, Μάλλιος, Μπαλάφας (75' Κατσαρός), Ευταξίας (75' Μήτσιος).

Poll: Ποιον αντίπαλο προτιμάτε για τον Ολυμπιακό;