Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (16-17/12)

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου (16-17/12)

Διαβάστε τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών τους για τις αναμετρήσεις της Γ’ Εθνικής το προσεχές σαββατοκύριακο (16-17/12).

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν, τους αγώνες της 10ης, 16ης και 13ης αγωνιστικής των ομίλων της Γ΄ Εθνικής.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

10η αγωνιστική

Σάββατο (16/12)

15:00 (Δημοτικό Φελώνης) Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου ( Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Τζιώτζιος, Δημητριάδης (Θράκης))

Κυριακή (17/12)

15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου (Γεωργιτσόπουλος, Χασιώτης, Ραφικάλης (Δράμας))

15:00 (ΕΠΣ Θράκης) Δόξα Προσκυνητών – Νέστος Χρυσούπολης (Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου))

15:00 (Δημοτικό Σερρών) Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής (Τσιαουσίδης, Παπαδόπουλος, Ανδρέου (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Ξηροποτάμου) Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (Ασβεστόπουλος, Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς))

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα (Τεβεκέλης, Τσιότσιος, Φράγιος (Μακεδονίας))

2ος όμιλος

16η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός (Αγγελούλης, Τσαμπράζης, Δεδικούσης (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός (Τσοπουλίδης, Κούλα, Εμπιούκ (Ξάνθης))

15:00 (Καυτανζόγλειο) Ηρακλής – ΑΕ Καρίτσας (Τρακαλιάνης (Σερρών), Παπαδόπουλος, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς))

15:00 (Καμπανιακού) Καμπανιακός – Αγροτικός Αστέρας (Λυμπούδης (Μακεδονίας), Τσεχελίδης, Καλογιάννης(Κυκλάδων))

15:00 (Δημοτικό Νάουσας) Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (Τσιμεντερίδης, Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης))

15:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – ΑΟ Καρδίας (Τσακαλίδης, Πάσσαλης, Χρυσαϊδης(Χαλκιδικής))

15:00 (ΔΑΚ Αλεξάνδρειας) Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου (Τσέτσιλας, Στεφούλης, Μωισιάδης (Γρεβενών))

Ρεπό: Κιλκισιακός

3ος όμιλος

13η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Δόξα Κρανούλας (Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας))

15:00 (Δημοτικό Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου -Σκουφάς Κομποτίου (Πάνος, Λιόντος, Κόττορος( Ηπείρου))

15:00 (Δηοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου (Γκιάφης (Αιτ/νίας), Κακατσίδης- Τσέτσος (Δωδεκανήσου))

15:00 (ΔΑΚ Καστοριάς) Καστοριά – Τηλυκράτης (Μελτζανίδης, Κελεσίδης, Χριστοδούλου( Ημαθίας))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα- Θεσπρωτός (Πολυχρονίου( Καστοριάς), Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος (Μάτζιος, Γιώτης, Τζιάντας (Ηπείρου))

Ρεπό: Πόντιοι Καραγιαννίων

4ος όμιλος

13η αγωνιστική

Σάββατο (16/12)

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου (Διώτης, Δοσκόρης, Κούρλος (Ευρυτανίας))

Κυριακή (17/12)

15:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου (Μαμάσουλας, Μποζατζίδης, Τασόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων (Σουλίλης, Μπαλιάγκας, Βογδόπουλος (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου (Λαθύρης, Καλύβας, Γιάκος (Φθιώτιδας))

15:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Ρήγας Φεραίος (Πόγκας , Αργύρης, Δάλλας (Εύβοιας))
15:00 (Πανθεσσαλικό) Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας (Σφέτσιας (Σάμου), Στεφάνης, Κανιούρας( Καρδίτσας))

5ος όμιλος

10η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Αγίου Αντωνίου) Παλληξουριακός – Παναρκαδικός (Κάδδας, Ανδριανός, Τσιρογιάννης (Αχαΐας))

15:00 (Δημοτικό Κάτω Αχαγιάς) Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας (Ρούσσος, Σανός, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Κουτουμάνος (Αιτ/νιας))
15:00 («Σταύρος Παπαδόπουλος») Καλαμάτα – Αστέρας Αμαλιάδας (Αγγελάκος, Χαραλαμπόπουλος, Κύριος (Αρκαδίας))

15:00 (Δημοτικό Λεωνιδίου) Λεωνίδιο – Αστέρας Βλαχιώτη (Κόλλιας, Νενεκούμης (Αργολίδας), Λυκομήτρος (Αχαΐας))

15:00 (Δημοτικό Πύργου) Πανηλειακός – Τσικλητήρας Πύλου (Τζαγκαράκης, Γεωργακόπουλος, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας))

6ος όμιλος

10η αγωνιστική

Σάββατο (16/12)

15:00 (Οικονομίδειο) Ιάλυσος Ρόδου – Διαγόρας Ρόδου (Δημητρόπουλος, Φαρμάκης, Πλακάς (Δυτ. Αττικής))

Κυριακή (17/12)

15:00 (Δημοτικό Ασπροπύργου) Ασπρόπυργος – Πέλοπας Κιάτου (Ντουμιτρέσκου, Σγουράκης, Φαγκρίδας (Πειραιάς))

15:00 (Δημοτικό Ζευγολατιού) Ζευγολατιό – Προοδευτική (Βλάχος, Κυριακόπουλος (Αντ. Αττικής), Λυρής (Λέσβου))

15:00 («Παναγιώτης Σαλπέας») Κερατσίνι – Εθνικός (Νταούλας, Οικονόμου, Βαλκανός (Δυτ. Αττικής) )

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Ιωνικός (Μανιώτης, Χοΐκας, Γκόντα (Ανατ. Αττικής))

Ρεπό: Λουτράκι

7ος όμιλος

10η αγωνιστική

Σάββατο (16/12)

15:00 (Δημοτικό Αλιβερίου) Ταμυναϊκός – Παναργειακός (Ψυχούλας, Φίλος, Σοφός (Βοιωτίας))

15:00 («Παναγιώτης Κουφός») Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (Κατόπης (Σάμου), Βαξαβανέλης, Ματσούκας (Αθηνών))

Κυριακή (17/12)

15:00 (Δημοτικό Μυτιλήνης) Αιολικός – Πανθηραϊκός (Μπαλαχούτης (Πειραιά), Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου))

15:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας (Καλαμάτας, Δέλχας, Κελεπούρης (Εύβοιας))

15:00 (Δημοτικό Λέρνας) Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων (Αντωνίου, Ζήρδας, Νιδριώτης (Αθηνών))

Ρεπό: Χαλκίδα

8ος όμιλος

10η αγωνιστική

15:00 («Σταύρος Μαυροθαλασσίτης») Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος (Κατοίκος, Κορτέσης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Λιβαδίων) ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος (Παννουλάκης, Αναστασάκης, Κομισόπουλος (Χανίων))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας (Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Καλλής (Ανατ. Αττικής), Μέστρος (Λέσβου))

15:00 (Δημοτικό Καντάνου) Παλαιόχωρα – Ερμής Ζωνιανών (Κρασαγάκης, Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου))

15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Ηλυσιακός (Ευθυμίου, Τσολακίδης, Σταύρογλου (Αθηνών))

Ρεπό: Ατσαλένιος

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ιτούδης σε Θανάση Γιαννακόπουλο: «Εύχομαι να σας δω στο Final-4»
Ιτούδης σε Θανάση Γιαννακόπουλο: «Εύχομαι να σας δω στο Final-4»
Έπεσε η ΤΣΣΚΑ και το ΟΑΚΑ… όρθιο
Έπεσε η ΤΣΣΚΑ και το ΟΑΚΑ… όρθιο
Πασκουάλ: «Η διακοπή γύρισε το παιχνίδι, περήφανος για τους παίκτες μου»
Πασκουάλ: «Η διακοπή γύρισε το παιχνίδι, περήφανος για τους παίκτες μου»
Απόλλων Σμύρνης: «Τέλος» ο Μπαμπιάρζ (photos)
Απόλλων Σμύρνης: «Τέλος» ο Μπαμπιάρζ (photos)
ΠΡΟΣΟΧΗ στις απάτες στο Διαδίκτυο – Έτσι σας «τρώνε» χρήματα
ΠΡΟΣΟΧΗ στις απάτες στο Διαδίκτυο – Έτσι σας «τρώνε» χρήματα
Ανθή Λινάρδου: Το σατανικό σχέδιο του συζυγοκτόνου μέσα από τη φυλακή
Ανθή Λινάρδου: Το σατανικό σχέδιο του συζυγοκτόνου μέσα από τη φυλακή
Στρατός: «Λουκέτο» σε Κέντρα Εκπαίδευσης – Ποια κλείνουν οριστικά (λίστα)
Στρατός: «Λουκέτο» σε Κέντρα Εκπαίδευσης – Ποια κλείνουν οριστικά (λίστα)
Δώρα Ζέμπερη - Ο δικηγόρος της οικογένειας αποκαλύπτει: Έχουν σβηστεί αρχεία από τον υπολογιστή της
Δώρα Ζέμπερη - Ο δικηγόρος της οικογένειας αποκαλύπτει: Έχουν σβηστεί αρχεία από τον υπολογιστή της

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης