Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (10/12)
Δείτε τα τελικά αποτέλεσματα των ομίλων της Γ' Εθνικής
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της αγωνιστικής δράσης της Κυριακής (10/12):
1ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίς Σκουτάρεως 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Καβάλα 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Διδυμοτείχου-Άρης Αβάτου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού-Δόξα Προσκυνητών 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
2ος όμιλος – 14η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
Ηρακλής-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων- ΑΟ Καρδίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: Πιερικός
3ος όμιλος – 12η αγωνιστική
Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νέος Αμφίλοχος-Αστέρας Παραποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης-Καστοριά 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Κρανούλας-Μακεδονικός Φούφα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου
4ος όμιλος – 12η αγωνιστική
ΝΠΣ Βόλος-ΑΠΟ Βελούχι 5-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 9/12-15:00)
ΑΟ Σελλάνων-Οπούντιος Μαρτίνου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Φαρσάλων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΓΣ Αλμυρού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας- ΑΟ Θήβα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Νεοχωρίου-Νίκη Βόλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
5ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου-Παλληξουριακός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Παναρκαδικός-Ζάκυνθος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
ΠΑΟ Βάρδας-Λεωνίδιο 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνέικων-Καλαμάτα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πανηλειακός-Αχαϊκή 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
6ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΟ Λουτράκι 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Ζευγολατιού-Ρόδος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός-Κερατσίνι 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας-Ασπρόπυργος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-Πέλοπας Κιάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: Ιάλυσος
7ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Πανθηραϊκός-Παναργειακός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Χαλκίς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Κιβερίου-Τριγλία Ραφήνας 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αιολικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
8ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Ατσαλένιος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΕ Κηφισιά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦ Ιεράπετρας-Αιγάλεω 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ρεπό: Φωστήρας