Κι όμως αυτό το ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ γκολ του Μέσι στο Βαλένθια-Μπαρτσελόνα δεν μέτρησε! (video)

Δείτε τη φάση που σημάδεψε το πρώτο ημίχρονο στο Μεστάγια στην αναμέτρηση της Βαλένθια με την Μπαρτσελόνα.

Τρομερά πράγματα στο ισπανικό πρωτάθλημα. Στο ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στην Βαλένθια και την Μπαρτσελόνα η φάση του αγώνα έγινε στο πρώτο ημίχρονο και ήδη έχει σηκώσει κουβέντα.

Στο σουτ του Μέσι η μπάλα πέρασε ξεκάθαρα τη γραμμή όμως τόσο ο διαιτητής και ο βοηθός δεν το είδαν και το γκολ δεν μέτρησε ποτέ!

Είναι χαρακτηριστικό πως οι παίκτες της Μπαρτσελόνα πανηγύριζαν μάλιστα καθώς ήταν τόσο καθαρή η φάση που η Βαλένθια κόντεψε να σκοράρει στην αμέσως επόμενη αντεπίθεση.

ΑΕΚ: Ανοίγει τις πύλες του το Μουσείο Ιστορίας | Τα ωράρια λειτουργίας κι οι τιμές των εισιτηρίων
Πόλο: Διπλή πρόκριση για τον Υδραϊκό
Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα