Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (4/11)

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (4/11)

Με το ντέρμπι της Ρόδου άνοιξε σήμερα η αυλαία στο πρωτάθλημα της τρίτης κατηγορίας.

Γκολ και θέαμα είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν οι φίλθαλοι που βρέθηκαν σήμερα στο γήπεδο της Ρόδου για το ελ κλάσικο του νησιού ανάμεσα στην ομώνυμη ομάδα και τον Διαγόρα. Οι δυο ομάδες έμειναν στο 2-2 αλλά προσέφεραν τέσσερα υπέροχα γκολ ενώ αμφότερες έχασαν πολλές ευκαιρίες για να πετύχουν περισσότερα.
Ο Διαγόρας προηγήθηκε με τα τέρματα των Γιόνδη (14’) και Βελλίνη (49’) αλλά η Ρόδος ισοφάρισε με τους Μπανγκούρα (51’) και Πάλλα (59’).
Ρόδος: Παναγόπουλος, Ιμεραλιλάι (46’ λ.τρ. Τσόπελας), Κουρούπης, Μκρτσιάν, Ζώνας, Πινδώνης (52’ Λέκκας), Πότσι (28’ Μπανγκούρα), Αυγενικού, Πάλλας, Παβίσεβιτς, Σερτζίνιο (66’ Αποστόλου)
Διαγόρας Ρόδου: Στεφανάκος, Ευαγγελιδάκης, Χειμωνέττος, Ρούνιτς, Προβατίδης, Σκάρος (44’ λ.τρ. Μπουρλάκος), Βελέτης, Σουάνης, Γεωργίου (66’ Παυλίδης), Βελλίνης (88’ Καρπαθάκης), Γιόνδης (72’ Παναγιωτίδης)

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής:

1ος όμιλος (5η Αγωνιστική)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Βερνέζης (Θράκης)

Ελπίς Σκουταρεως – Καβάλα
Διαιτητής: Λυμπούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδημόγλου, Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Ελευθεράκης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Γκοντολιάς (Ξάνθης)

Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Διαιτητής: Σιμιδης (Έβρου)
Βοηθοί: Τερζόπουλος (Έβρου), Εμίρ (Ξάνθης)

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Στόλης ( Σερρών)
Βοηθοί: Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας)

2ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Ηρακλής – Κιλκισιακός
Διαιτητής: Δημηριάδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Πασσαλής, Σκούτας (Χαλκιδικής)

Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Διαιτητής: Κατεριάδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας)

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Διαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τασόπουλος, Κουφός (Μακεδονίας)

Νάουσα – Μακεδονικός
Διαιτητής: Σουλίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σακκάς Παν., Σακκάς Δημ. (Θεσσαλίας)

Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μιχτατίδης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (7η Αγωνιστική)

ΑΕ Ποντίων – Λευκίμμη (14:00)
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Νάκας (Λάρισας)

Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας
Διαιτητής: Διώτης (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Κούρλος, Μπύρος (Ευρυτανίας)

Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας
Διαιτητής: Τόμπρος (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Μιχαλάς (Κέρκυρας), Τσόγκας (Πρέβεζας)

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφας
Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κοττόρος, Γιώτης (Ηπείρου)

Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά
Διαιτητής: Κουφογιάννης (Φωκίδας)
Βοηθοί: Χλεμπογιάννης, Τσιπούρας (Φωκίδας)

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου – Βόλος ΝΠΣ
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Λαμπότης, Μαχαιράς (Αθηνών)

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός
Διαιτητής: Τσιτσανούδης (Λάρισας)
Βοηθοί: Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας)

Ολυμπιακός Βόλου – Θήβα
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Διαιτητης: Λαθύρης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δοσκόρης, Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

Ρήγας Φεραίος – Βελούχι
Διαιτητής: Σφέτσιας (Σάμου)
Βοηθοί: Μπάλας, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κεκελός (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Λυσσάρης, Κουτρομάνος (Αιτ/νίας)

5ος όμιλος (5η Αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου – Καλαμάτα
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας)

Λεωνίδιο – Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Πυργάκης, Αντωνόπουλος (Κορινθίας)

Αχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων
Διαιτητής: Γκιάφης (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Σούζας, Βασιλόπουλος (Αιτ/νίας)

Πανηλειακός – Παναρκαδικός
Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας)
Βοηθοί: Λυκομήτρος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Παλληξουριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Διαιτητής: Τζγκαράκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Ζούλης, Βασιλόπουλος (Αχαΐας)

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Ασημακοπουλος, Καραμέρος (Ηλείας)

6ος όμιλος (5η Αγωνιστική)
Προοδευτική – Ένωση Πανασπροπυργιακού Δόξα
Διαιτητής: Μαχαιράς (Αθηνών)
Βοηθοί: Λεοντακιανάκος, Κασιμάτης (Αθηνών)

Ιάλυσος – Εθνικός
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κοκκαρίδας, Τσολακίδης (Αθηνών)

Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου
Διαιτητής: Φίτσας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττ.), Μέστρος (Λέσβου)

Λουτράκι – Ιωνικός Νίκαιας
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττ.)
Βοηθοί: Ρούντος, Χοίκας (Ανατ. Αττ.)

7ος όμιλος (5η Αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός
Διαιτητής: Λεμπέσης (Πειραιά)
Βοηθοί: Ζερβάκης, Κορωνάς (Πειραιά)

Χαλκίδα- Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (14:00)
Διαιτητής: Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Γουρνιάς, Γκόντα (Ανατ. Αττ.)

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά)
Βοηθοί: Φαγκρίδας, Σγουράκης (Πειραιά)

Αιολικός – Παναργειακός
Διαιτητής: Τζαμουτζαντωνης (Χίου)
Βοηθοί: Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου)

Ερμιονίδα – Πανθηραϊκός
Διαιτητής: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Γκούμας (Μεσσηνίας), Παναγάκος (Λακωνίας)

8ος όμιλος (5η Αγωνιστική)
Ηρόδοτος – Παλαιόχωρα
Διαιτητης: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου)

ΠΟ Ατσαλένιου – ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Κασσελάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης, Μαρνέζος (Χανίων)

Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττ.)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος(Ανατ. Αττ.), Λυρής (Λέσβου)

Κηφισιά – Ηλυσιακός
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Κορακιανίτης, Δελής (Βοιωτίας)

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καραγιαννίδης, Αραβίδης (Αθηνών)
*Σέντρα στις 3μ.μ.

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Παναθηναϊκός και Ακαδημίες: Οι χαμένες γενιές
Παναθηναϊκός και Ακαδημίες: Οι χαμένες γενιές
Παναθηναϊκός: Νοκ-άουτ και ο Κουλιμπαλί από το Περιστέρι
Παναθηναϊκός: Νοκ-άουτ και ο Κουλιμπαλί από το Περιστέρι
Σπόρτινγκ - Ολυμπιακός: Εκεί θα δείτε τον αγώνα
Σπόρτινγκ - Ολυμπιακός: Εκεί θα δείτε τον αγώνα
Μάνταλος στο Περιστέρι, Σιδηρόπουλος στη Νέα Σμύρνη
Super League: Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής
Κοινωνικό μέρισμα: Ποιοι το δικαιούνται, ποιες είναι οι «παγίδες» και πώς συμπληρώνεται η αίτηση
Κοινωνικό μέρισμα: Ποιοι το δικαιούνται, ποιες είναι οι «παγίδες» και πώς συμπληρώνεται η αίτηση
Η «μούσα» του Μίμη Πλέσσα στο νέο της δισκογραφικό «σπίτι»
Η «μούσα» του Μίμη Πλέσσα στο νέο της δισκογραφικό «σπίτι»
Mediterranean College: Ομιλία για εξοικονόμησης ενέργειας σε κατοικίες και βιομηχανίες
Mediterranean College: Ομιλία για εξοικονόμησης ενέργειας σε κατοικίες και βιομηχανίες
WIND Fiber, το Internet του αύριο… σήμερα
WIND Fiber, το Internet του αύριο… σήμερα
Περισσότερα
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Στο αστυνομικό τμήμα Βόλου συνεχίζεται το… τρίτο ημίχρονο του κυριακάτικου…
Νέα σύλληψη για το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος (pic)
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Χαμός και επεισόδια στο ντέρμπι της Γ' Εθνικής ανάμεσα στον…
Επεισόδια στο Βόλο: Το πανό του Μπέου που έκανε άνω κάτω το Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος! (pics)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Δείτε πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία στους ομίλους της Γ'…
Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (19/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
Τα τελικά αποτελέσματα των ομίλων στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (19/11)
 LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
Παρακολουθήστε ζωντανά από το Onsports την δράση όλων των αγώνων…
LIVE τα αποτελέσματα σε FOOTBALL LEAGUE και Γ’ Εθνική
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Με τρία ματς άρχισε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της…
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης